Soutěže žen
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
W.H.I.L.
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
Rozpis soutěže
základní
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Finále Žákovské ligy starších žaček
Filip Procházka
Mateřský klub
SK HC Tišnov
Rok narození
1984
Typ licence
Licence C
Platnost licence
4.2.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
7.5. 15:00
AE132
V. Meziříčí - Bohunice
26 : 34
1.5. 10:30
AE123
Hustopeče - SK Kuřim
36 : 29
27.3. 17:00
AE099
Telnice - Bohunice
26 : 25
6.3. 17:00
AE086
Telnice - Hustopeče
25 : 40
13.2. 10:30
AE069
Ivančice - Prostějov
26 : 25
21.11. 17:00
AE046
SK Kuřim - Telnice
42 : 37
20.11. 15:00
AE045
V. Meziříčí - Sokolnice
30 : 31
6.11. 15:00
AE034
V. Meziříčí - Zlín
33 : 31
17.10. 15:00
AE022
Bohunice - Juliánov
27 : 22
3.10. 10:30
AE010
Ivančice - Maloměřice
29 : 25
2.liga mužů SM
16.4. 13:00
AF118
Olomouc - Polanka
28 : 26
1.liga starších dorostenců
2.4. 11:00
AG103
Bohunice - Jičín
17 : 30
12.2. 11:00
AG067
Bohunice - Dukla
32 : 28
4.12. 17:00
AG055
Bohunice - Zubří
26 : 35
2.liga starších dorostenců M
16.4. 15:00
AI118
Olomouc - Polanka
26 : 37
1.liga mladších dorostenců M
6.3. 12:30
AK085
N.Veselí - Brno
27 : 34
2.liga mladších dorostenců M
7.5. 13:00
AM132
Velké Meziříčí - Bystřice p.H.
22 : 32
13.2. 09:00
AM069
HK Ivančice - Sokolnice
43 : 20
3.10. 09:00
AM010
HK Ivančice - Napajedla
40 : 18
Žákovská liga starších žáků
22.1. 14:40
AO079
Bohunice - N. Veselí
14 : 24
22.1. 13:00
AO077
Rožnov p/R - Bohunice
20 : 22
22.1. 11:20
AO075
Bohunice - Ostrava A
15 : 34
22.1. 09:40
AO073
Ostrava A - N. Veselí
14 : 19
22.1. 08:00
AO071
N. Veselí - Rožnov p/R
18 : 15
2.liga žen M
30.10. 13:00
AT038
V. Meziříčí - Bohunice
32 : 22
1.liga starších dorostenek
19.2. 16:30
AU072
Spartak Třebíč - H.Brod
22 : 23
16.10. 16:30
AU029
Spartak Třebíč - Poruba
18 : 33
1.liga mladších dorostenek M
30.10. 11:00
AX038
V. Meziříčí - Bohunice
23 : 36
Jihomoravská liga mužů
27.3. 10:30
LA073
Újezd u Brna - V. Meziříčí B
37 : 20
21.11. 18:45
LA038
SK Kuřim B - Třešť
33 : 24
Další
Kalendář
Předchozí kola
Sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
KF Ledeč n. S. - H.Brod
23 : 25
video
online
Pardubice - Háje
24 : 22
video
online
SVŠ Plzeň - HC Plzeň
19 : 25
video
online
S.Vršovice - J.Hradec
34 : 18
video
online
Písek - Slavia
25 : 16
video
online
Kobylisy - HK Spartak Ústí n.L.
21 : 22
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Písek
22
20
0
2
668 : 399
40
2
H.Brod
22
19
0
3
656 : 505
38
3
HC Plzeň
22
17
1
4
603 : 452
35
4
Slavia
22
11
3
8
552 : 474
25
5
Pardubice
22
12
0
10
514 : 556
24
6
SVŠ Plzeň
22
11
1
10
497 : 475
23
7
Kobylisy
22
10
2
10
550 : 521
22
8
S.Vršovice
22
10
1
11
594 : 555
21
9
HK Spartak Ústí n.L.
22
5
1
16
397 : 594
11
10
Háje
22
4
2
16
409 : 541
10
11
KF Ledeč n. S.
22
4
1
17
458 : 595
9
12
J.Hradec
22
2
2
18
381 : 612
6
Tabulka střelců
Markéta Jeřábková
HC Plzeň
196
Tereza Kadeřábková
Sokol Vršovice
189
Kristýna Jůzlová
Jiskra Havlíčkův Brod
169
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Alžběta Kociánová
TJ Kovofiniš Ledeč n. S.
39
Kristýna Jůzlová
Jiskra Havlíčkův Brod
36
Anna Balcarová
HC Háje
32
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lucie Tancošová
HK Spartak Ústí n.L.
52
Anna Baumová
TJ Kovofiniš Ledeč n. S.
30
Markéta Zrzavecká
HK Spartak Ústí n.L.
28
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.