Soutěže žen
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
Základní část
Play-off ČR ženy 1-4 semifinále
Play-off SR ženy 1-4 semifinále
Nadstavba ČR ženy 5-8
ČR ženy o umístění 3-4
Play off SR ženy 1-2 finále
Play-off SR ženy 3-4 o umístění
Play-off ČR ženy 1-2 finále
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Finále Žákovské ligy starších žaček
Petr Novák
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1970
Typ licence
Licence A
Platnost licence
20.6.2012
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
5.6. 13:00
AA161
Lovosice - Dukla
26 : 27
21.5. 18:00
AA155
Zubří - Karviná
22 : 21
8.5. 16:00
AA180
Přerov - Třeboň
27 : 23
7.5. 18:00
AA149
Plzeň - Lovosice
24 : 24
9.4. 15:00
AA137
Plzeň - Karviná
30 : 25
2.4. 17:00
AA165
Třeboň - Přerov
25 : 22
19.3. 15:30
AA123
Lovosice - Hranice
27 : 25
4.3. 18:00
AA116
Plzeň - Dukla
28 : 18
27.2. 10:15
AA110
Lovosice - Jičín
32 : 25
12.2. 16:30
AA100
Dukla - Frýdek-Místek
28 : 29
21.11. 10:30
AA072
Zubří - Dukla
24 : 26
13.11. 17:00
AA063
Karviná - Plzeň
25 : 24
10.11. 18:00
AA060
Brno - Dukla
27 : 39
3.11. 18:00
AA020
Lovosice - Zubří
25 : 22
24.10. 11:00
AA043
Přerov - Kopřivnice
25 : 30
11.9. 10:20
AA004
Plzeň - Lovosice
27 : 22
Český pohár mužů
30.11. 18:00
AN076
Plzeň - Lovosice
32 : 27
1.11. 17:30
AN073
Dukla jun. - Karviná
28 : 46
28.9. 18:00
AN057
VŠ Plzeň - Dukla jun.
28 : 29
19.9. 17:00
AN032
S.Vršovice - Dvůr Králové
28 : 25
W.H.I.L.
22.5. 18:00
AP213
J.Hradec - Most
27 : 30
14.5. 17:30
AP303
Michalovce - Šaľa
35 : 25
15.1. 17:30
AP092
Olomouc - Bratislava
27 : 19
9.1. 17:00
AP088
Slavia - Zlín
31 : 20
8.1. 18:00
AP085
Most - Olomouc
29 : 22
23.10. 17:00
AP047
Veselí n.M. - J.Hradec
25 : 22
16.10. 17:30
AP036
Olomouc - Slavia
25 : 29
18.9. 17:00
AP021
Veselí n.M. - Šaľa
24 : 24
1.liga žen
19.2. 15:30
AR072
Astra - H.Brod
18 : 18
2.liga žen Č
19.2. 13:30
AS072
Astra STD - Strakonice
17 : 22
Další
Kalendář
Předchozí kola
Play-off ČR ženy 1-2 finále - výsledky
video
online
Slavia - Veselí n.M.
28 : 32
video
online
Slavia - Veselí n.M.
28 : 22
video
online
Veselí n.M. - Slavia
31 : 26
video
online
Veselí n.M. - Slavia
21 : 22
video
online
Slavia - Veselí n.M.
21 : 28
Tabulka střelců
Alžbeta Tóthová
BHaK Bánovce n.B
313
Klára Černá
DHC Slavia Praha
236
Iveta Luzumová
Sokol Písek
215
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Alžbeta Tóthová
BHaK Bánovce n.B
73
Iveta Luzumová
Sokol Písek
62
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
61
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Hana Kutlvašrová
DHC Slavia Praha
82
Iveta Matoušková
Házená Jindřichův Hradec
76
Andrea Czanik
HK Slovan Duslo Šaľa
72
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.