Soutěže žen
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
W.H.I.L.
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Finále Žákovské ligy starších žaček
Václav Zelenka
Mateřský klub
SSK Talent 90 Plzeň
Rok narození
1986
Typ licence
Licence B
Platnost licence
15.7.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
3.4. 16:30
AC105
Bolevec - Talent Plzeň B
17 : 44
6.3. 16:00
AC089
Rokycany - Praha 4
19 : 36
26.2. 18:00
AC084
Strakonice - Písek
23 : 25
21.11. 16:00
AC044
VŠ Plzeň - Chodov B
28 : 23
24.10. 17:00
AC029
Písek - Sez. Ústí
21 : 20
26.9. 16:00
AC004
Rokycany - Chodov B
27 : 24
2.liga mužů SVČ
19.3. 10:00
AD093
Dukla jun. - Ml. Boleslav
28 : 28
6.11. 17:00
AD033
Louny - Ústí n.L.
30 : 24
3.10. 17:00
AD009
S.Vršovice - Ml. Boleslav
23 : 21
1.liga starších dorostenců
19.3. 14:00
AG093
Dukla - Frýdek-Místek
27 : 25
24.11. 19:30
AG083
Talent Plzeň - Kopřivnice
34 : 27
10.11. 20:00
AG028
Talent Plzeň - Zubří
37 : 28
2.liga starších dorostenců Č
6.3. 14:00
AH089
Rokycany - L.Vršovice
37 : 21
6.11. 14:30
AH033
Louny - Lovosice
29 : 29
3.10. 15:00
AH012
L.Vršovice - TJ Kutná Hora
46 : 25
26.9. 14:00
AH004
Rokycany - Chodov
31 : 30
1.liga mladších dorostenců Č
19.3. 12:00
AJ093
Dukla - Ml. Boleslav
38 : 7
26.2. 14:30
AJ084
Strakonice - Lovosice
27 : 28
6.11. 12:00
AJ033
Louny - Lovosice
27 : 25
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
28.5. 14:00
AJK003
Dukla - Zubří
29 : 34
2.liga žen Č
26.2. 16:15
AS074
Strakonice - J.Hradec STD
16 : 22
16.10. 16:15
AS028
Strakonice - Most B
16 : 15
10.10. 15:00
AS019
Tachov STD - J.Hradec STD
20 : 19
ZČ liga muži
15.5. 15:00
A71
Sokolov - TJ Loko Plzeň
20 : 38
17.10. 18:00
A31
Bolevec "B" - TJ Loko Plzeň
19 : 28
12.9. 15:00
A07
Třemošná - Šťáhlavy
18 : 17
ZČ liga starší žáci
8.4. 17:00
D34
Košutka - HK Rokycany
43 : 4
ZČ liga starší žákyně
7.4. 18:00
E31
DHC Plzeň A - HC Plzeň
14 : 11
28.9. 16:30
E016
VŠ Plzeň - HC Plzeň
11 : 11
ZČ liga mladší žáci
16.5. 18:00
M55
Talent B - Košutka
13 : 11
Další
Kalendář
Předchozí kola
Sezona 2 - 26. kolo - výsledky
video
online
Zlín - Slavia
31 : 23
video
online
Partizánske - Bánovce n.B.
24 : 37
video
online
Olomouc - Most
31 : 22
video
online
Trenčín - Šaľa
28 : 31
video
online
Michalovce - Poruba
37 : 25
video
online
Písek - Veselí n.M.
26 : 29
video
online
Bratislava - J.Hradec
24 : 20
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Slavia
26
22
0
4
819 : 644
44
2
Michalovce
26
21
0
5
879 : 721
42
3
Zlín
26
16
4
6
736 : 634
36
4
Šaľa
26
16
3
7
736 : 692
35
5
Veselí n.M.
26
17
1
8
707 : 652
35
6
Bánovce n.B.
26
14
3
9
789 : 736
31
7
Olomouc
26
12
2
12
687 : 674
26
8
Bratislava
26
12
1
13
662 : 679
25
9
Písek
26
10
3
13
754 : 795
23
10
Most
26
10
0
16
727 : 781
20
11
Trenčín
26
7
3
16
725 : 777
17
12
Partizánske
26
5
3
18
665 : 798
13
13
Poruba
26
6
1
19
707 : 808
13
14
J.Hradec
26
2
0
24
555 : 757
4
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.