Soutěže žen
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
Základní část
Play-off ČR ženy 1-4 semifinále
Play-off SR ženy 1-4 semifinále
Nadstavba ČR ženy 5-8
ČR ženy o umístění 3-4
Play off SR ženy 1-2 finále
Play-off SR ženy 3-4 o umístění
Play-off ČR ženy 1-2 finále
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Finále Žákovské ligy starších žaček
Martin Zych
Mateřský klub
SK Praha 4
Rok narození
1967
Typ licence
Licence A
Platnost licence
10.9.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
28.5. 18:00
AA187
Kopřivnice - Brno
34 : 24
13.4. 19:00
AA173
Jičín - Přerov
28 : 15
2.4. 18:00
AA164
Kopřivnice - Frýdek-Místek
27 : 24
19.2. 17:00
AA104
Třeboň - Brno
32 : 21
12.2. 17:00
AA097
Lovosice - Přerov
36 : 27
5.12. 10:30
AA079
Hranice - Přerov
31 : 24
24.11. 18:00
AA076
Plzeň - Kopřivnice
32 : 25
31.10. 12:00
AA049
Brno - Přerov
29 : 25
2.10. 17:00
AA024
Třeboň - Hranice
23 : 23
1.liga mužů
27.11. 17:30
AB054
Náchod - Bystřice p.H.
28 : 26
23.10. 17:00
AB028
Košutka - Bystřice p.H.
32 : 29
10.10. 17:00
AB015
Jičín "B" - Bystřice p.H.
31 : 37
1.liga mladších dorostenců Č
26.2. 14:00
AJ079
Č.Budějovice - Kobylisy
19 : 21
10.10. 15:00
AJ015
Jičín - Louny
32 : 28
Český pohár mužů
4.9. 14:30
AN014
Libčice n. Vlt. - Dukla jun.
28 : 31
W.H.I.L.
8.5. 15:00
AP208
Písek - Poruba
33 : 29
30.4. 17:00
AP204
Most - Poruba
33 : 25
9.4. 18:00
AP181
Partizánske - Bánovce n.B.
24 : 37
26.3. 18:00
AP168
J.Hradec - Bánovce n.B.
20 : 30
5.2. 15:00
AP116
Písek - Bánovce n.B.
30 : 32
29.1. 14:30
AP111
Slavia - Most
38 : 28
30.10. 17:00
AP059
Most - Michalovce
24 : 40
1.liga žen
11.5. 18:30
AR132
Liberec - Slavia j.
28 : 35
5.3. 13:00
AR080
Liberec - SVŠ Plzeň A
27 : 30
26.2. 12:00
AR075
Č.Budějovice - HC Plzeň
23 : 29
17.10. 11:15
AR029
Astra - Poruba B
22 : 25
16.10. 15:00
AR025
SVŠ Plzeň A - Zlín j.
17 : 21
3.10. 15:30
AR013
Kobylisy - Zlín j.
26 : 27
18.9. 11:00
AR012
Liberec - Kobylisy
21 : 27
11.9. 13:00
AR006
H.Brod - Astra
27 : 17
Další
Kalendář
Předchozí kola
Play-off ČR ženy 1-2 finále - výsledky
video
online
Slavia - Veselí n.M.
28 : 32
video
online
Slavia - Veselí n.M.
28 : 22
video
online
Veselí n.M. - Slavia
31 : 26
video
online
Veselí n.M. - Slavia
21 : 22
video
online
Slavia - Veselí n.M.
21 : 28
Tabulka střelců
Alžbeta Tóthová
BHaK Bánovce n.B
313
Klára Černá
DHC Slavia Praha
236
Iveta Luzumová
Sokol Písek
215
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Alžbeta Tóthová
BHaK Bánovce n.B
73
Iveta Luzumová
Sokol Písek
62
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
61
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Hana Kutlvašrová
DHC Slavia Praha
82
Iveta Matoušková
Házená Jindřichův Hradec
76
Andrea Czanik
HK Slovan Duslo Šaľa
72
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.