Soutěže žen
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
W.H.I.L.
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Rozpis soutěže
základní
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Finále Žákovské ligy starších žaček
Miroslav Matis
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1986
Typ licence
Licence C
Platnost licence
15.7.2012
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga starších dorostenců Č
1.5. 15:00
AH132
L.Vršovice - Louny
34 : 30
2.4. 15:00
AH103
Liberec - Rokycany
38 : 22
13.2. 15:00
AH072
Lovosice - HC Plzeň
30 : 25
13.11. 15:00
AH040
Lovosice - L.Vršovice
28 : 19
17.10. 17:00
AH019
Liberec - Chrudim
40 : 24
25.9. 16:00
AH001
Liberec - L.Vršovice
21 : 13
1.liga mladších dorostenců Č
26.2. 12:30
AJ083
S.Vršovice - Talent Plzeň
20 : 29
9.2. 17:00
AJ072
Lovosice - Talent Plzeň
27 : 24
13.11. 13:00
AJ040
Lovosice - Dukla
28 : 31
23.10. 13:00
AJ029
Lovosice - Náchod
34 : 24
2.liga mladších dorostenců Č
9.4. 11:00
AL112
Ústí n.L. - Jablonec
22 : 22
10.3. 16:30
AL073
Ústí n.L. - Ledeč n.S.
31 : 24
5.3. 11:00
AL086
Ústí n.L. - Vršovice B
40 : 14
26.2. 09:00
AL083
Vršovice B - TJ košutka
22 : 22
2.liga žen Č
30.4. 19:00
AS120
Most B - Ústí n.L.
18 : 20
16.4. 17:00
AS109
Ústí n.L. - Tachov STD
40 : 15
21.11. 17:00
AS057
Kobylisy B - Milevsko
32 : 23
24.10. 17:00
AS032
Ústí n.L. - J.Hradec STD
29 : 14
1.liga mladších dorostenek Č
16.4. 15:00
AW109
HK Spartak Ústí n.L. - KF Ledeč n. S.
25 : 21
26.2. 16:00
AW076
S.Vršovice - HK Spartak Ústí n.L.
26 : 17
20.2. 15:30
AW068
Kobylisy - Slavia
21 : 20
24.10. 15:00
AW032
HK Spartak Ústí n.L. - J.Hradec
17 : 15
Český pohár žen
4.9. 15:00
AY003
Ústí n.L. - Astra
20 : 21
Žákovská liga starších žaček
26.3. 15:40
AZ113
Kobylisy II - Liberec
20 : 29
26.3. 14:00
AZ111
Veselí n.M. - Kobylisy II
20 : 21
26.3. 12:20
AZ109
Kobylisy II - Slavia
12 : 26
26.3. 10:40
AZ107
Slavia - Liberec
19 : 18
26.3. 09:00
AZ105
Liberec - Veselí n.M.
21 : 15
Finále Žákovské ligy starších žaček
5.6. 11:30
AZA013
H. Brod - Kobylisy II
22 : 15
5.6. 08:30
AZA010
Písek B - H. Brod
12 : 16
Další
Kalendář
Předchozí kola
Sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
Zlín - H.Brod
10 : 0 k.
video
online
SVŠ Plzeň - HC Plzeň
27 : 21
video
online
Písek - Slavia
23 : 22
video
online
Kobylisy - Poruba
18 : 26
video
online
S.Vršovice - Olomouc
18 : 41
video
online
Č.Budějovice - Spartak Třebíč
27 : 21
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
H.Brod
22
18
0
4
647 : 527
36
2
Slavia
22
17
1
4
651 : 493
35
3
Písek
22
16
1
5
658 : 517
33
4
Zlín
22
16
0
6
660 : 491
32
5
Olomouc
22
16
0
6
675 : 517
32
6
Poruba
22
11
2
9
567 : 519
24
7
HC Plzeň
22
10
0
12
532 : 571
20
8
S.Vršovice
22
9
0
13
538 : 630
18
9
SVŠ Plzeň
22
8
0
14
529 : 589
16
10
Spartak Třebíč
22
3
0
19
536 : 688
6
11
Č.Budějovice
22
4
0
18
455 : 713
6
12
Kobylisy
22
2
0
20
475 : 668
4
Tabulka střelců
Tereza Kadeřábková
Sokol Vršovice
188
Jitka Kutlvašrová
Jiskra Havlíčkův Brod
154
Kateřina Ferková
DHC SVŠ Plzeň
149
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kateřina Ferková
DHC SVŠ Plzeň
41
Zuzana Pressová
Sokol Kobylisy II
35
Tereza Kadeřábková
Sokol Vršovice
34
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Anna Dolejšová
Lokomotiva České Budějovice
36
Zuzana Pressová
Sokol Kobylisy II
34
Michaela Pelikánová
Sokol Vršovice
34
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.