Soutěže žen
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
Základní část
Play-off ČR ženy 1-4 semifinále
Play-off SR ženy 1-4 semifinále
Nadstavba ČR ženy 5-8
ČR ženy o umístění 3-4
Play off SR ženy 1-2 finále
Play-off SR ženy 3-4 o umístění
Play-off ČR ženy 1-2 finále
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Finále Žákovské ligy starších žaček
Aleš Podzimek
Mateřský klub
TJ Turnov
Rok narození
1970
Typ licence
Licence A
Platnost licence
22.6.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mladších dorostenců Č
6.3. 10:00
AL085
Chrudim - Ledeč n.S.
15 : 15
28.11. 14:45
AL052
Chrudim - Jablonec
22 : 16
16.10. 15:00
AL024
Jablonec - Třeboň
29 : 22
Český pohár mužů
18.9. 15:30
AN038
Ledeč n.S. - N.Veselí
19 : 15
Žákovská liga starších žáků
22.1. 15:40
AO089
Telnice - Jičín
20 : 20
22.1. 14:00
AO087
Zlín - Telnice
16 : 16
22.1. 12:20
AO085
Telnice - HK KP Brno
20 : 27
22.1. 10:40
AO083
HK KP Brno - Jičín
23 : 9
22.1. 09:00
AO081
Jičín - Zlín
15 : 16
2.liga žen Č
14.5. 16:20
AS128
Pardubice - Astra STD
20 : 12
14.5. 14:40
AS130
1.HC Pardubice - Milevsko
24 : 20
7.11. 17:00
AS047
1.HC Pardubice - Strakonice
28 : 22
1.liga mladších dorostenek Č
14.5. 13:00
AW128
Pardubice - Háje
24 : 22
3.4. 10:30
AW099
Háje - Slavia
10 : 21
18.9. 13:00
AW007
KF Ledeč n. S. - Háje
19 : 21
Český pohár žen
28.9. 10:00
AY016
H.Brod - Otrokovice
22 : 25
Žákovská liga starších žaček
17.4. 15:00
AZ120
Kobylisy II - VŠ Plzeň
27 : 16
17.4. 12:30
AZ118
VŠ Plzeň - Slavia
11 : 11
17.4. 11:30
AZ117
Zlín "A" - Kobylisy II
13 : 17
17.4. 09:00
AZ115
Kobylisy II - Slavia
11 : 12
5.3. 16:10
AZ092
Zora Olomouc - Kobylisy II
19 : 11
5.3. 15:00
AZ090
Kobylisy II - Karviná
20 : 10
5.3. 13:50
AZ088
Karviná - H. Brod
8 : 24
5.3. 12:05
AZ085
Karviná - Zora Olomouc
9 : 12
5.3. 10:50
AZ083
H. Brod - Písek B
21 : 12
5.3. 09:35
AZ081
Písek B - Kobylisy II
8 : 16
Oblastní přebor - muži
8.5. 11:30
IA020
D.Králové B - 1.HC Pardubice "B"
17 : 25
3.10. 17:00
IA003
Hr.Králové - Ledeč n. S. "B"
32 : 17
Oblastní přebor - starší žáci
21.5. 09:00
IC026
Pardubice - Náchod
38 : 21
8.5. 08:30
IC023
D.Králové - Pardubice
24 : 10
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
Play-off ČR ženy 1-2 finále - výsledky
video
online
Slavia - Veselí n.M.
28 : 32
video
online
Slavia - Veselí n.M.
28 : 22
video
online
Veselí n.M. - Slavia
31 : 26
video
online
Veselí n.M. - Slavia
21 : 22
video
online
Slavia - Veselí n.M.
21 : 28
Tabulka střelců
Alžbeta Tóthová
BHaK Bánovce n.B
313
Klára Černá
DHC Slavia Praha
236
Iveta Luzumová
Sokol Písek
215
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Alžbeta Tóthová
BHaK Bánovce n.B
73
Iveta Luzumová
Sokol Písek
62
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
61
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Hana Kutlvašrová
DHC Slavia Praha
82
Iveta Matoušková
Házená Jindřichův Hradec
76
Andrea Czanik
HK Slovan Duslo Šaľa
72
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.