Soutěže žen
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
W.H.I.L.
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Finále Žákovské ligy starších žaček
Rozpis soutěže
Mistrovství ČR dívek
Finále
Jiří Větrovský
Mateřský klub
TJ Loko České Budějovice
Rok narození
1968
Typ licence
Licence A
Platnost licence
28.1.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
27.5. 19:00
AA188
Přerov - Jičín
28 : 28
8.5. 17:00
AA179
Frýdek-Místek - Kopřivnice
25 : 19
16.4. 17:00
AA170
Třeboň - Jičín
26 : 27
25.3. 18:00
AA127
Přerov - Dukla
28 : 41
26.2. 16:30
AA113
Dukla - Třeboň
24 : 17
5.2. 18:00
AA095
Kopřivnice - Zubří
25 : 28
12.12. 10:30
AA085
Karviná - Přerov
40 : 25
28.11. 10:30
AA078
Hranice - Frýdek-Místek
31 : 26
6.11. 18:00
AA051
Zubří - Třeboň
35 : 22
17.10. 10:30
AA041
Karviná - Jičín
24 : 24
9.10. 17:00
AA025
Třeboň - Přerov
26 : 25
1.liga mužů
1.5. 13:00
AB123
Chodov - Karviná jun.
31 : 24
5.3. 17:00
AB088
Dvůr Králové - Bystřice p.H.
26 : 28
13.2. 16:30
AB071
N.Veselí - Dvůr Králové
33 : 29
11.12. 15:00
AB066
Bystřice p.H. - Litovel
43 : 40
28.11. 17:00
AB051
Ostrava - Šumperk
27 : 30
14.11. 16:30
AB041
N.Veselí - Bystřice p.H.
35 : 25
7.11. 13:00
AB035
Karviná jun. - Dvůr Králové
34 : 25
25.9. 17:00
AB006
Košutka - Ostrava
32 : 29
2 liga mužů JZČ
1.5. 17:00
AC123
Chodov B - Bolevec
39 : 21
17.4. 16:00
AC120
VŠ Plzeň - Sez. Ústí
23 : 22
11.2. 19:45
AC069
Sez. Ústí - Třeboň B
30 : 20
1.liga starších dorostenců
14.11. 14:30
AG041
N.Veselí - Zubří
38 : 31
2.liga mladších dorostenců Č
25.9. 15:00
AL006
TJ košutka - Ústí n.L.
24 : 37
2.liga mladších dorostenců M
11.12. 13:00
AM066
Bystřice p.H. - Velké Meziříčí
30 : 30
Český pohár mužů
5.9. 17:00
AN004
Č.Budějovice A - Rokycany
31 : 23
W.H.I.L.
14.5. 18:30
AP210
Poruba - Most
29 : 43
20.2. 17:00
AP133
Zlín - Michalovce
35 : 33
16.2. 19:00
AP123
J.Hradec - Písek
27 : 28
16.1. 18:00
AP096
Slavia - Trenčín
37 : 26
Další
Kalendář
Předchozí kola
Finále - výsledky
video
online
VŠ Plzeň - H. Brod
15 : 14
video
online
Kobylisy II - Slavia
14 : 11
video
online
Zora Olomouc - Písek B
24 : 16
video
online
VŠ Plzeň - Slavia
13 : 18
video
online
H. Brod - Zora Olomouc
18 : 20
video
online
Písek B - Kobylisy II
22 : 23
video
online
Slavia - H. Brod
14 : 21
video
online
Písek B - VŠ Plzeň
16 : 21
video
online
Kobylisy II - Zora Olomouc
21 : 21
video
online
Písek B - H. Brod
12 : 16
video
online
VŠ Plzeň - Kobylisy II
21 : 15
video
online
Zora Olomouc - Slavia
12 : 15
video
online
H. Brod - Kobylisy II
22 : 15
video
online
Slavia - Písek B
19 : 14
video
online
Zora Olomouc - VŠ Plzeň
14 : 17
Tabulka střelců
Kamila Kordovská
Sokol Kobylisy II
36
Kristýna Jůzlová
Jiskra Havl. Brod
30
Tereza Fryčáková
DHK Zora Olomouc
28
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kristýna Jůzlová
Jiskra Havl. Brod
12
Magdalena Svobodová
Sokol Písek B
10
Michaela Pešková
DHC Slavia Praha
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Barbora Kubalová
Jiskra Havl. Brod
12
Jana Chlupová
Sokol Kobylisy II
12
Lucie Líbalová
DHC Slavia Praha
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.