Soutěže žen
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
Základní část
Play-off ČR ženy 1-4 semifinále
Play-off SR ženy 1-4 semifinále
Nadstavba ČR ženy 5-8
ČR ženy o umístění 3-4
Play off SR ženy 1-2 finále
Play-off SR ženy 3-4 o umístění
Play-off ČR ženy 1-2 finále
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Finále Žákovské ligy starších žaček
Jiří Horák
Mateřský klub
TJ Sokol Kostelec n.H. - HK
Rok narození
1965
Typ licence
Licence A
Platnost licence
28.6.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
21.5. 18:00
AA185
Jičín - Třeboň
35 : 17
1.5. 10:30
AA145
Karviná - Hranice
24 : 20
30.4. 17:00
AA175
Třeboň - Brno
27 : 20
17.4. 17:00
AA169
Frýdek-Místek - Brno
38 : 30
19.3. 18:00
AA122
Kopřivnice - Frýdek-Místek
30 : 28
27.2. 10:30
AA111
Karviná - Frýdek-Místek
33 : 30
20.2. 11:00
AA103
Přerov - Plzeň
24 : 38
13.2. 10:30
AA101
Hranice - Brno
36 : 24
27.11. 18:00
AA073
Zubří - Přerov
33 : 20
20.11. 18:00
AA069
Kopřivnice - Třeboň
29 : 31
7.11. 10:30
AA052
Karviná - Hranice
24 : 20
24.10. 10:30
AA044
Jičín - Lovosice
28 : 33
16.10. 18:00
AA040
Zubří - Frýdek-Místek
31 : 30
13.10. 18:00
AA032
Kopřivnice - Karviná
27 : 33
25.9. 17:00
AA016
Brno - Kopřivnice
40 : 23
19.9. 17:00
AA012
Frýdek-Místek - Hranice
25 : 31
2.liga mužů JM
8.5. 17:00
AE128
Juliánov - Telnice
30 : 31
17.4. 11:00
AE116
Maloměřice - Zlín
28 : 34
2.liga mužů SM
7.11. 17:00
AF035
Olomouc - L.Zubří
34 : 19
2.liga starších dorostenců M
6.11. 13:00
AI035
Olomouc - Rožnov p/R
30 : 33
1.liga mladších dorostenců M
17.4. 09:00
AK116
Maloměřice - Zlín
19 : 26
2.liga mladších dorostenců M
7.11. 15:00
AM035
STM Olomouc - Rožnov
29 : 29
Český pohár mužů
17.12. 16:00
AN078
Karviná - Plzeň
36 : 27
1.12. 19:00
AN075
Frýdek-Místek - Karviná
28 : 40
28.9. 18:00
AN050
V. Bystřice - Zubří
17 : 28
28.9. 11:00
AN061
Maloměřice - Náchod
29 : 34
W.H.I.L.
15.5. 15:00
AP309
Bánovce n.B. - Bratislava
26 : 22
7.5. 18:00
AP205
J.Hradec - Poruba
27 : 28
9.4. 18:00
AP176
Olomouc - Most
31 : 22
2.4. 18:00
AP174
Veselí n.M. - Trenčín
35 : 28
Další
Kalendář
Předchozí kola
Play-off ČR ženy 1-2 finále - výsledky
video
online
Slavia - Veselí n.M.
28 : 32
video
online
Slavia - Veselí n.M.
28 : 22
video
online
Veselí n.M. - Slavia
31 : 26
video
online
Veselí n.M. - Slavia
21 : 22
video
online
Slavia - Veselí n.M.
21 : 28
Tabulka střelců
Alžbeta Tóthová
BHaK Bánovce n.B
313
Klára Černá
DHC Slavia Praha
236
Iveta Luzumová
Sokol Písek
215
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Alžbeta Tóthová
BHaK Bánovce n.B
73
Iveta Luzumová
Sokol Písek
62
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
61
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Hana Kutlvašrová
DHC Slavia Praha
82
Iveta Matoušková
Házená Jindřichův Hradec
76
Andrea Czanik
HK Slovan Duslo Šaľa
72
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.