Soutěže žen
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
W.H.I.L.
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
Rozpis soutěže
základní
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Finále Žákovské ligy starších žaček
Bedřich Frieser
Mateřský klub
HK Lovosice
Rok narození
1985
Typ licence
Licence A
Platnost licence
2.2.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
29.5. 10:30
AA157
Plzeň - Hranice
21 : 20
7.5. 17:00
AA178
Brno - Jičín
32 : 35
16.4. 16:30
AA141
Dukla - Plzeň
27 : 23
3.4. 17:00
AA163
Jičín - Brno
34 : 24
27.3. 10:30
AA129
Plzeň - Karviná
28 : 18
28.11. 18:00
AA077
Třeboň - Jičín
21 : 31
13.11. 18:00
AA065
Kopřivnice - Hranice
28 : 27
23.10. 17:00
AA048
Brno - Plzeň
28 : 45
17.10. 10:30
AA039
Dukla - Hranice
24 : 26
25.9. 17:00
AA014
Třeboň - Frýdek-Místek
33 : 20
1.liga mužů
4.12. 17:00
AB060
Dvůr Králové - Košutka
29 : 28
2.liga mladších dorostenců Č
4.12. 15:00
AL060
D.Králové - TJ košutka
45 : 27
Český pohár mužů
28.9. 19:00
AN055
Louny - Dukla
30 : 37
W.H.I.L.
14.5. 18:00
AP209
J.Hradec - Písek
29 : 41
30.4. 18:00
AP294
Šaľa - Bánovce n.B.
24 : 19
16.3. 18:00
AP161
Písek - Trenčín
40 : 32
5.3. 17:00
AP145
Most - Partizánske
34 : 29
17.11. 18:30
AP079
Bratislava - Bánovce n.B.
29 : 26
31.10. 16:45
AP062
Slavia - J.Hradec
35 : 17
9.10. 17:00
AP033
Most - Bánovce n.B.
28 : 31
1.liga žen
8.5. 19:00
AR121
Slavia j. - Zlín j.
28 : 28
20.11. 14:00
AR056
Liberec - Poruba B
34 : 30
14.11. 11:15
AR053
HC Plzeň - Liberec
27 : 30
1.liga starších dorostenek
8.5. 17:00
AU121
Slavia - Zlín
31 : 27
1.liga mladších dorostenek Č
5.5. 17:00
AW121
Slavia - KF Ledeč n. S.
38 : 18
14.11. 09:30
AW053
HC Plzeň - Písek
28 : 20
Český pohár žen
17.12. 18:00
AY028
Písek - Slavia
30 : 37
Oblastní přebor - muži
4.12. 12:30
IA015
D.Králové B - Ž. Brod
29 : 25
Severočeská liga stž
26.9. 15:45
SH5110
Liberec - Lovosice A
20 : 26
26.9. 14:15
SH5108
Tygři UL - Liberec
15 : 23
Další
Kalendář
Předchozí kola
Sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
Otrokovice B - Měnín
14.5. 00:00
video
online
Veselí B - Olomouc
19 : 24
video
online
V. Meziříčí - HSK Vlčnov
10 : 0 k.
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Kunovice
14
11
1
2
423 : 318
23
2
V. Meziříčí
14
11
0
3
448 : 312
22
3
Olomouc
14
9
1
4
404 : 292
19
4
Veselí B
14
9
0
5
426 : 323
18
5
Karviná
14
7
0
7
419 : 327
14
6
Bohunice
14
5
0
9
390 : 384
10
7
HSK Vlčnov
14
3
0
11
334 : 411
6
8
Otrokovice B
0
0
0
0
0 : 0
0
9
Měnín
14
0
0
14
152 : 629
0
Tabulka střelců
Olga Klosová
TJ Sokol Karviná
141
Veronika Sklenářová
SHK Kunovice
102
Jarmila Hrůzová
TJ Sokol Velké Meziříčí
92
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Olga Klosová
TJ Sokol Karviná
46
Veronika Sklenářová
SHK Kunovice
33
Veronika Frontová
HSK Bánov-Vlčnov
21
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Veronika Frontová
HSK Bánov-Vlčnov
26
Lucie Zavadilová
SK UP Olomouc
24
Marika Mlýnková
HSK Bánov-Vlčnov
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.