Soutěže žen
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
Základní část
Play-off ČR ženy 1-4 semifinále
Play-off SR ženy 1-4 semifinále
Nadstavba ČR ženy 5-8
ČR ženy o umístění 3-4
Play off SR ženy 1-2 finále
Play-off SR ženy 3-4 o umístění
Play-off ČR ženy 1-2 finále
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Finále Žákovské ligy starších žaček
Bedřich Frieser
Mateřský klub
HK Lovosice
Rok narození
1985
Typ licence
Licence A
Platnost licence
2.2.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
29.5. 10:30
AA157
Plzeň - Hranice
21 : 20
7.5. 17:00
AA178
Brno - Jičín
32 : 35
16.4. 16:30
AA141
Dukla - Plzeň
27 : 23
3.4. 17:00
AA163
Jičín - Brno
34 : 24
27.3. 10:30
AA129
Plzeň - Karviná
28 : 18
28.11. 18:00
AA077
Třeboň - Jičín
21 : 31
13.11. 18:00
AA065
Kopřivnice - Hranice
28 : 27
23.10. 17:00
AA048
Brno - Plzeň
28 : 45
17.10. 10:30
AA039
Dukla - Hranice
24 : 26
25.9. 17:00
AA014
Třeboň - Frýdek-Místek
33 : 20
1.liga mužů
4.12. 17:00
AB060
Dvůr Králové - Košutka
29 : 28
2.liga mladších dorostenců Č
4.12. 15:00
AL060
D.Králové - TJ košutka
45 : 27
Český pohár mužů
28.9. 19:00
AN055
Louny - Dukla
30 : 37
W.H.I.L.
14.5. 18:00
AP209
J.Hradec - Písek
29 : 41
30.4. 18:00
AP294
Šaľa - Bánovce n.B.
24 : 19
16.3. 18:00
AP161
Písek - Trenčín
40 : 32
5.3. 17:00
AP145
Most - Partizánske
34 : 29
17.11. 18:30
AP079
Bratislava - Bánovce n.B.
29 : 26
31.10. 16:45
AP062
Slavia - J.Hradec
35 : 17
9.10. 17:00
AP033
Most - Bánovce n.B.
28 : 31
1.liga žen
8.5. 19:00
AR121
Slavia j. - Zlín j.
28 : 28
20.11. 14:00
AR056
Liberec - Poruba B
34 : 30
14.11. 11:15
AR053
HC Plzeň - Liberec
27 : 30
1.liga starších dorostenek
8.5. 17:00
AU121
Slavia - Zlín
31 : 27
1.liga mladších dorostenek Č
5.5. 17:00
AW121
Slavia - KF Ledeč n. S.
38 : 18
14.11. 09:30
AW053
HC Plzeň - Písek
28 : 20
Český pohár žen
17.12. 18:00
AY028
Písek - Slavia
30 : 37
Oblastní přebor - muži
4.12. 12:30
IA015
D.Králové B - Ž. Brod
29 : 25
Severočeská liga stž
26.9. 15:45
SH5110
Liberec - Lovosice A
20 : 26
26.9. 14:15
SH5108
Tygři UL - Liberec
15 : 23
Další
Kalendář
Předchozí kola
Play-off ČR ženy 1-2 finále - výsledky
video
online
Slavia - Veselí n.M.
28 : 32
video
online
Slavia - Veselí n.M.
28 : 22
video
online
Veselí n.M. - Slavia
31 : 26
video
online
Veselí n.M. - Slavia
21 : 22
video
online
Slavia - Veselí n.M.
21 : 28
Tabulka střelců
Alžbeta Tóthová
BHaK Bánovce n.B
313
Klára Černá
DHC Slavia Praha
236
Iveta Luzumová
Sokol Písek
215
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Alžbeta Tóthová
BHaK Bánovce n.B
73
Iveta Luzumová
Sokol Písek
62
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
61
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Hana Kutlvašrová
DHC Slavia Praha
82
Iveta Matoušková
Házená Jindřichův Hradec
76
Andrea Czanik
HK Slovan Duslo Šaľa
72
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.