Soutěže žen
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
W.H.I.L.
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Rozpis soutěže
2.kolo
3.kolo
4.kolo
5.kolo
6.kolo
Skupina Q
Skupina R
Finále Žákovské ligy starších žaček
Bedřich Frieser
Mateřský klub
HK Lovosice
Rok narození
1985
Typ licence
Licence A
Platnost licence
2.2.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
29.5. 10:30
AA157
Plzeň - Hranice
21 : 20
7.5. 17:00
AA178
Brno - Jičín
32 : 35
16.4. 16:30
AA141
Dukla - Plzeň
27 : 23
3.4. 17:00
AA163
Jičín - Brno
34 : 24
27.3. 10:30
AA129
Plzeň - Karviná
28 : 18
28.11. 18:00
AA077
Třeboň - Jičín
21 : 31
13.11. 18:00
AA065
Kopřivnice - Hranice
28 : 27
23.10. 17:00
AA048
Brno - Plzeň
28 : 45
17.10. 10:30
AA039
Dukla - Hranice
24 : 26
25.9. 17:00
AA014
Třeboň - Frýdek-Místek
33 : 20
1.liga mužů
4.12. 17:00
AB060
Dvůr Králové - Košutka
29 : 28
2.liga mladších dorostenců Č
4.12. 15:00
AL060
D.Králové - TJ košutka
45 : 27
Český pohár mužů
28.9. 19:00
AN055
Louny - Dukla
30 : 37
W.H.I.L.
14.5. 18:00
AP209
J.Hradec - Písek
29 : 41
30.4. 18:00
AP294
Šaľa - Bánovce n.B.
24 : 19
16.3. 18:00
AP161
Písek - Trenčín
40 : 32
5.3. 17:00
AP145
Most - Partizánske
34 : 29
17.11. 18:30
AP079
Bratislava - Bánovce n.B.
29 : 26
31.10. 16:45
AP062
Slavia - J.Hradec
35 : 17
9.10. 17:00
AP033
Most - Bánovce n.B.
28 : 31
1.liga žen
8.5. 19:00
AR121
Slavia j. - Zlín j.
28 : 28
20.11. 14:00
AR056
Liberec - Poruba B
34 : 30
14.11. 11:15
AR053
HC Plzeň - Liberec
27 : 30
1.liga starších dorostenek
8.5. 17:00
AU121
Slavia - Zlín
31 : 27
1.liga mladších dorostenek Č
5.5. 17:00
AW121
Slavia - KF Ledeč n. S.
38 : 18
14.11. 09:30
AW053
HC Plzeň - Písek
28 : 20
Český pohár žen
17.12. 18:00
AY028
Písek - Slavia
30 : 37
Oblastní přebor - muži
4.12. 12:30
IA015
D.Králové B - Ž. Brod
29 : 25
Severočeská liga stž
26.9. 15:45
SH5110
Liberec - Lovosice A
20 : 26
26.9. 14:15
SH5108
Tygři UL - Liberec
15 : 23
Další
Kalendář
Předchozí kola
Skupina R - výsledky
video
online
Písek B - Zora Olomouc
13 : 29
video
online
H. Brod - Liberec
21 : 14
video
online
H. Brod - Písek B
25 : 17
video
online
Liberec - Zora Olomouc
13 : 29
video
online
Zora Olomouc - H. Brod
28 : 17
video
online
Písek B - Liberec
21 : 15
Tabulka střelců
Pavlína Novotná
DHK Loko Liberec
136
Hana Kratochvílová
TJ Sokol Velké Meziříčí
87
Kamila Kordovská
Sokol Kobylisy II
84
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Pavlína Novotná
DHK Loko Liberec
19
Magdalena Svobodová
Sokol Písek B
18
Jana Šustková
HK Veselí n.M.
17
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petra Houserová
DHK Loko Liberec
32
Michaela Matoušková
Sokol Kobylisy II
20
Jana Chlupová
Sokol Kobylisy II
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.