Soutěže žen
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
W.H.I.L.
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
Rozpis soutěže
základní
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Finále Žákovské ligy starších žaček
Jiří Opava
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1977
Typ licence
Licence A
Platnost licence
20.6.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
14.5. 17:00
AA182
Třeboň - Kopřivnice
24 : 20
8.5. 10:30
AA148
Hranice - Zubří
27 : 30
30.4. 16:30
AA146
Dukla - Lovosice
32 : 31
17.4. 10:30
AA140
Karviná - Zubří
25 : 25
26.3. 17:00
AA128
Brno - Zubří
27 : 37
26.2. 17:30
AA114
Plzeň - Brno
34 : 19
20.2. 17:00
AA106
Frýdek-Místek - Zubří
27 : 34
24.11. 17:30
AA074
Dukla - Karviná
32 : 28
13.11. 17:00
AA064
Lovosice - Třeboň
40 : 24
10.11. 18:00
AA059
Plzeň - Zubří
23 : 24
23.10. 17:00
AA047
Třeboň - Dukla
22 : 35
20.10. 16:30
AA006
Dukla - Zubří
34 : 27
13.10. 18:00
AA033
Jičín - Zubří
27 : 19
12.9. 17:00
AA002
Jičín - Hranice
20 : 18
1.liga mužů
5.3. 17:00
AB088
Dvůr Králové - Bystřice p.H.
26 : 28
14.11. 16:00
AB038
Dvůr Králové - Šumperk
26 : 29
2.liga mladších dorostenců Č
14.11. 14:00
AL038
D.Králové - Třeboň
34 : 25
Český pohár mužů
1.12. 17:30
AN077
Praha 4 - Zubří
27 : 30
16.11. 18:30
AN072
Náchod - Dukla
25 : 27
28.9. 18:00
AN063
S.Vršovice - Lovosice
23 : 41
W.H.I.L.
21.5. 17:30
AP305
Šaľa - Michalovce
22 : 27
7.5. 18:00
AP298
Bánovce n.B. - Šaľa
21 : 19
19.3. 17:00
AP159
Veselí n.M. - Michalovce
25 : 32
19.2. 15:30
AP132
Trenčín - Partizánske
25 : 26
13.2. 15:00
AP126
Slavia - Šaľa
31 : 23
8.1. 17:00
AP086
Veselí n.M. - Písek
34 : 31
21.11. 18:00
AP081
Slavia - Michalovce
28 : 31
28.10. 15:00
AP055
Písek - Michalovce
32 : 37
Český pohár žen
28.9. 16:00
AY014
S.Vršovice - Č.Budějovice
16 : 35
Další
Kalendář
Předchozí kola
Sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
KF Ledeč n. S. - H.Brod
23 : 25
video
online
Pardubice - Háje
24 : 22
video
online
SVŠ Plzeň - HC Plzeň
19 : 25
video
online
S.Vršovice - J.Hradec
34 : 18
video
online
Písek - Slavia
25 : 16
video
online
Kobylisy - HK Spartak Ústí n.L.
21 : 22
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Písek
22
20
0
2
668 : 399
40
2
H.Brod
22
19
0
3
656 : 505
38
3
HC Plzeň
22
17
1
4
603 : 452
35
4
Slavia
22
11
3
8
552 : 474
25
5
Pardubice
22
12
0
10
514 : 556
24
6
SVŠ Plzeň
22
11
1
10
497 : 475
23
7
Kobylisy
22
10
2
10
550 : 521
22
8
S.Vršovice
22
10
1
11
594 : 555
21
9
HK Spartak Ústí n.L.
22
5
1
16
397 : 594
11
10
Háje
22
4
2
16
409 : 541
10
11
KF Ledeč n. S.
22
4
1
17
458 : 595
9
12
J.Hradec
22
2
2
18
381 : 612
6
Tabulka střelců
Markéta Jeřábková
HC Plzeň
196
Tereza Kadeřábková
Sokol Vršovice
189
Kristýna Jůzlová
Jiskra Havlíčkův Brod
169
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Alžběta Kociánová
TJ Kovofiniš Ledeč n. S.
39
Kristýna Jůzlová
Jiskra Havlíčkův Brod
36
Anna Balcarová
HC Háje
32
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lucie Tancošová
HK Spartak Ústí n.L.
52
Anna Baumová
TJ Kovofiniš Ledeč n. S.
30
Markéta Zrzavecká
HK Spartak Ústí n.L.
28
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.