Soutěže žen
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
W.H.I.L.
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Rozpis soutěže
1.kolo
2.kolo
3.kolo-osmifinále
4.kolo-čtvrtfinále
5.kolo-semifinále
6.kolo-finále
Žákovská liga starších žaček
Finále Žákovské ligy starších žaček
Zdeněk Vaněček
Mateřský klub
TJ Náchod
Rok narození
1963
Typ licence
Licence A
Platnost licence
25.3.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
6.11. 15:30
AC031
Ledeč n.S. - Chodov B
22 : 26
26.9. 17:00
AC005
Bohemians - Strakonice
28 : 24
2.liga mužů SVČ
30.4. 17:00
AD121
Louny - Kolín
36 : 30
2.4. 10:00
AD106
Dukla jun. - Ústí n.L.
28 : 25
6.3. 17:00
AD085
1.HC Pardubice - Kolín
22 : 29
19.2. 18:00
AD078
Jablonec - Dukla jun.
31 : 30
27.11. 10:00
AD051
Ústí n.L. - Most
38 : 30
14.11. 17:00
AD041
1.HC Pardubice - Louny
24 : 33
6.11. 10:30
AD031
Kolín - S.Vršovice
29 : 20
24.10. 17:00
AD025
Most - Kolín
22 : 35
10.10. 17:00
AD013
Jablonec - Kolín
25 : 23
2.liga mužů JM
26.2. 17:00
AE079
H.Brod - SK Kuřim
29 : 25
2.10. 17:00
AE007
H.Brod - Telnice
31 : 21
1.liga starších dorostenců
2.4. 14:00
AG106
Dukla - Ostrava
26 : 20
2.3. 18:15
AG089
Jičín - Dukla
37 : 31
2.liga starších dorostenců Č
30.4. 14:30
AH121
Louny - Liberec
24 : 21
9.4. 12:00
AH111
Chrudim - L.Vršovice
21 : 28
26.3. 13:00
AH099
Lovosice - Louny
18 : 23
20.3. 13:30
AH092
TJ Kutná Hora - Rokycany
35 : 30
1.liga mladších dorostenců Č
30.4. 12:00
AJ121
Louny - Č.Budějovice
31 : 32
2.4. 12:00
AJ106
Dukla - Lovosice
34 : 32
26.3. 15:00
AJ099
Lovosice - Louny
43 : 30
2.3. 16:30
AJ089
Jičín - Dukla
20 : 21
2.liga mladších dorostenců Č
19.2. 16:00
AL078
Jablonec - Zruč n.S.
31 : 27
6.11. 13:00
AL031
Ledeč n.S. - Vršovice B
22 : 21
10.10. 15:00
AL013
Jablonec - Ledeč n.S.
27 : 23
Český pohár mužů
18.9. 15:00
AN030
Jablonec - Jičín "B"
32 : 35
Žákovská liga starších žáků
22.1. 16:30
AO090
HK KP Brno - Zlín
15 : 24
22.1. 14:50
AO088
Zubří A - HK KP Brno
28 : 17
22.1. 13:10
AO086
Jičín - Zubří A
17 : 29
Další
Kalendář
Předchozí kola
6.kolo-finále - výsledky
video
online
Veselí n.M. - Slavia
22 : 31
Tabulka střelců
Monika Jedličková
DHC Slavia Praha
28
Hana Martinková
DHK Baník Most
26
Tereza Chmelařová
HC Britterm Veselí n.M.
26
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Monika Jedličková
DHC Slavia Praha
10
Eva Uhlířová
Astra Praha
8
Zdeňka Kosová
SK UP Olomouc
7
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Barbora Stejskalová
Sokol II Kobylisy
10
Hana Kutlvašrová
DHC Slavia Praha
10
Zuzana Drotárová
HC Britterm Veselí n.M.
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.