Soutěže žen
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
W.H.I.L.
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
Rozpis soutěže
základní
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Finále Žákovské ligy starších žaček
Arnošt Kramoliš
Mateřský klub
TJ Rožnov p.R.
Rok narození
1963
Typ licence
Licence A
Platnost licence
3.3.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mužů
17.4. 10:30
AB117
Šumperk - Ostrava
25 : 22
20.3. 10:30
AB094
Bystřice p.H. - Košutka
42 : 20
27.2. 15:00
AB084
Ostrava - N.Veselí
26 : 25
5.12. 10:30
AB058
Šumperk - N.Veselí
32 : 32
20.11. 17:00
AB045
Litovel - N.Veselí
33 : 26
14.11. 13:00
AB040
Ostrava - Litovel
23 : 32
7.11. 11:00
AB031
Kostelec n.H. - Chodov
28 : 20
2.liga mužů SM
7.5. 18:00
AF130
Havířov - V. Bystřice
29 : 26
9.4. 17:30
AF112
Vsetín - Olomouc
27 : 28
20.3. 17:00
AF094
Zubří jun. - Paskov
35 : 21
12.12. 10:30
AF065
Holešov - Olomouc
25 : 20
27.11. 17:30
AF051
Vsetín - Havířov
37 : 21
23.10. 18:00
AF025
Havířov - Přerov "B"
38 : 19
9.10. 17:30
AF018
Vsetín - Polanka
28 : 19
25.9. 16:00
AF001
Trnávka - Přerov "B"
22 : 23
1.liga starších dorostenců
20.3. 15:00
AG094
Zubří - Talent Plzeň
30 : 41
14.11. 15:00
AG040
Ostrava - Dukla
28 : 28
2.liga starších dorostenců M
9.4. 15:30
AI112
Vsetín - Olomouc
28 : 38
27.11. 15:30
AI051
Vsetín - Prostějov
30 : 28
20.11. 15:00
AI045
Litovel - Polanka
35 : 25
9.10. 15:30
AI018
Vsetín - Polanka
19 : 36
1.liga mladších dorostenců M
20.3. 13:00
AK094
Zubří - Zlín
42 : 24
2.liga mladších dorostenců M
7.11. 08:45
AM031
Kostelec n.H. - V. Bystřice
31 : 24
Žákovská liga starších žáků
16.4. 16:00
AO179
Jablonec - Karviná A
10 : 23
16.4. 13:30
AO177
Karviná A - Zubří A
11 : 18
16.4. 10:50
AO175
Zubří A - Jablonec
20 : 6
5.3. 14:40
AO150
Lovosice A - Zlín
11 : 13
5.3. 14:00
AO149
Dukla 6 - Strakonice A
18 : 10
5.3. 10:40
AO144
Lovosice A - Karviná A
10 : 21
5.3. 10:00
AO143
Ostrava A - Strakonice A
25 : 11
Další
Kalendář
Předchozí kola
Sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
KF Ledeč n. S. - H.Brod
23 : 25
video
online
Pardubice - Háje
24 : 22
video
online
SVŠ Plzeň - HC Plzeň
19 : 25
video
online
S.Vršovice - J.Hradec
34 : 18
video
online
Písek - Slavia
25 : 16
video
online
Kobylisy - HK Spartak Ústí n.L.
21 : 22
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Písek
22
20
0
2
668 : 399
40
2
H.Brod
22
19
0
3
656 : 505
38
3
HC Plzeň
22
17
1
4
603 : 452
35
4
Slavia
22
11
3
8
552 : 474
25
5
Pardubice
22
12
0
10
514 : 556
24
6
SVŠ Plzeň
22
11
1
10
497 : 475
23
7
Kobylisy
22
10
2
10
550 : 521
22
8
S.Vršovice
22
10
1
11
594 : 555
21
9
HK Spartak Ústí n.L.
22
5
1
16
397 : 594
11
10
Háje
22
4
2
16
409 : 541
10
11
KF Ledeč n. S.
22
4
1
17
458 : 595
9
12
J.Hradec
22
2
2
18
381 : 612
6
Tabulka střelců
Markéta Jeřábková
HC Plzeň
196
Tereza Kadeřábková
Sokol Vršovice
189
Kristýna Jůzlová
Jiskra Havlíčkův Brod
169
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Alžběta Kociánová
TJ Kovofiniš Ledeč n. S.
39
Kristýna Jůzlová
Jiskra Havlíčkův Brod
36
Anna Balcarová
HC Háje
32
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lucie Tancošová
HK Spartak Ústí n.L.
52
Anna Baumová
TJ Kovofiniš Ledeč n. S.
30
Markéta Zrzavecká
HK Spartak Ústí n.L.
28
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.