Soutěže žen
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
W.H.I.L.
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
Rozpis soutěže
1.liga mladší dorostenky-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Finále Žákovské ligy starších žaček
Arnošt Kramoliš
Mateřský klub
TJ Rožnov p.R.
Rok narození
1963
Typ licence
Licence A
Platnost licence
3.3.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mužů
17.4. 10:30
AB117
Šumperk - Ostrava
25 : 22
20.3. 10:30
AB094
Bystřice p.H. - Košutka
42 : 20
27.2. 15:00
AB084
Ostrava - N.Veselí
26 : 25
5.12. 10:30
AB058
Šumperk - N.Veselí
32 : 32
20.11. 17:00
AB045
Litovel - N.Veselí
33 : 26
14.11. 13:00
AB040
Ostrava - Litovel
23 : 32
7.11. 11:00
AB031
Kostelec n.H. - Chodov
28 : 20
2.liga mužů SM
7.5. 18:00
AF130
Havířov - V. Bystřice
29 : 26
9.4. 17:30
AF112
Vsetín - Olomouc
27 : 28
20.3. 17:00
AF094
Zubří jun. - Paskov
35 : 21
12.12. 10:30
AF065
Holešov - Olomouc
25 : 20
27.11. 17:30
AF051
Vsetín - Havířov
37 : 21
23.10. 18:00
AF025
Havířov - Přerov "B"
38 : 19
9.10. 17:30
AF018
Vsetín - Polanka
28 : 19
25.9. 16:00
AF001
Trnávka - Přerov "B"
22 : 23
1.liga starších dorostenců
20.3. 15:00
AG094
Zubří - Talent Plzeň
30 : 41
14.11. 15:00
AG040
Ostrava - Dukla
28 : 28
2.liga starších dorostenců M
9.4. 15:30
AI112
Vsetín - Olomouc
28 : 38
27.11. 15:30
AI051
Vsetín - Prostějov
30 : 28
20.11. 15:00
AI045
Litovel - Polanka
35 : 25
9.10. 15:30
AI018
Vsetín - Polanka
19 : 36
1.liga mladších dorostenců M
20.3. 13:00
AK094
Zubří - Zlín
42 : 24
2.liga mladších dorostenců M
7.11. 08:45
AM031
Kostelec n.H. - V. Bystřice
31 : 24
Žákovská liga starších žáků
16.4. 16:00
AO179
Jablonec - Karviná A
10 : 23
16.4. 13:30
AO177
Karviná A - Zubří A
11 : 18
16.4. 10:50
AO175
Zubří A - Jablonec
20 : 6
5.3. 14:40
AO150
Lovosice A - Zlín
11 : 13
5.3. 14:00
AO149
Dukla 6 - Strakonice A
18 : 10
5.3. 10:40
AO144
Lovosice A - Karviná A
10 : 21
5.3. 10:00
AO143
Ostrava A - Strakonice A
25 : 11
Další
Kalendář
Předchozí kola
1.liga mladší dorostenky nadstavba 1-4 - 2. kolo - výsledky
video
online
Zlín - H.Brod
34 : 24
video
online
Olomouc - Písek
25 : 21
Tabulka střelců
Nikola Jansová
DHK Zora Olomouc
16
Gabriela Nygrýnová
HC Zlín
15
Kateřina Slováková
HC Zlín
9
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kateřina Slováková
HC Zlín
4
Gabriela Nygrýnová
HC Zlín
4
Nikola Jansová
DHK Zora Olomouc
4
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tereza Gajdorusová
HC Zlín
6
Markéta Dubnová
Jiskra Havlíčkův Brod
6
Dominika Pravdová
Sokol Písek
4
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.