Soutěže žen
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
Základní část
Play-off ČR ženy 1-4 semifinále
Play-off SR ženy 1-4 semifinále
Nadstavba ČR ženy 5-8
ČR ženy o umístění 3-4
Play off SR ženy 1-2 finále
Play-off SR ženy 3-4 o umístění
Play-off ČR ženy 1-2 finále
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Finále Žákovské ligy starších žaček
Josef Kokoška
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1981
Typ licence
Licence C
Platnost licence
4.5.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Finále Žákovské ligy starších žaček
4.6. 14:45
AZA007
Slavia - H. Brod
14 : 21
4.6. 11:45
AZA004
VŠ Plzeň - Slavia
13 : 18
4.6. 08:30
AZA001
VŠ Plzeň - H. Brod
15 : 14
Přebor Prahy žen
21.11. 18:20
BB021
Kobylisy II C - Astra B
30 : 34
Společná regionální liga
7.5. 17:00
CR041
Ml. Boleslav B - Zruč n.S.
23 : 30
26.9. 17:00
CR012
L.Vršovice A - Libčice n. Vlt.
23 : 32
Severočeská liga muži
28.5. 15:00
MU-028
Varnsdorf - Liberec
24 : 35
15.5. 12:00
MU-027
Děčín - Chemička "B"
22 : 20
14.5. 11:00
MU-026
Žatec - Liberec
23 : 21
17.4. 12:00
MU-020
Děčín - Česká Lípa
27 : 18
2.4. 17:30
MU-016
Liberec - Česká Lípa
28 : 18
23.10. 17:00
MU015
Chemička "B" - Česká Lípa
22 : 30
17.10. 12:00
MU005
Děčín - Liberec
18 : 17
9.10. 15:00
MU010
Varnsdorf - Česká Lípa
18 : 28
11.9. 11:00
MU001
Žatec - Varnsdorf
29 : 13
nezadáno
N
Liberec - Česká Lípa
29 : 18
Severočeská liga stž
14.5. 15:30
2SH070
Liberec - Lovosice A
12 : 26
14.5. 14:40
2SH069
Louny - Lovosice B
13 : 15
20.3. 16:30
2SH080
Jablonec - Lovosice B
15 : 18
20.3. 15:40
2SH079
Louny - Lovosice A
8 : 24
20.3. 14:50
2SH078
Tygři UL - Jablonec
15 : 14
20.3. 14:00
2SH077
Lovosice B - Louny
27 : 13
20.3. 13:10
2SH076
Lovosice A - Tygři UL
25 : 8
20.3. 12:20
2SH075
Louny - Jablonec
17 : 12
20.3. 11:30
2SH074
Lovosice B - Tygři UL
20 : 19
20.3. 10:40
2SH073
Jablonec - Lovosice A
8 : 11
20.3. 09:50
2SH072
Tygři UL - Louny
18 : 13
20.3. 09:00
2SH071
Lovosice A - Lovosice B
28 : 6
28.11. 15:40
SH5509
Louny - Tygři UL
15 : 13
28.11. 14:00
SH5507
Lovosice A - Louny
19 : 6
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
Play-off ČR ženy 1-2 finále - výsledky
video
online
Slavia - Veselí n.M.
28 : 32
video
online
Slavia - Veselí n.M.
28 : 22
video
online
Veselí n.M. - Slavia
31 : 26
video
online
Veselí n.M. - Slavia
21 : 22
video
online
Slavia - Veselí n.M.
21 : 28
Tabulka střelců
Alžbeta Tóthová
BHaK Bánovce n.B
313
Klára Černá
DHC Slavia Praha
236
Iveta Luzumová
Sokol Písek
215
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Alžbeta Tóthová
BHaK Bánovce n.B
73
Iveta Luzumová
Sokol Písek
62
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
61
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Hana Kutlvašrová
DHC Slavia Praha
82
Iveta Matoušková
Házená Jindřichův Hradec
76
Andrea Czanik
HK Slovan Duslo Šaľa
72
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.