Soutěže žen
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
W.H.I.L.
1.liga žen
2.liga žen Č
Rozpis soutěže
základní
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Finále Žákovské ligy starších žaček
Stanislav Chalupa
Mateřský klub
TJ Sokol Nové Veselí
Rok narození
1981
Typ licence
Licence C
Platnost licence
13.2.2012
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
30.4. 17:00
AE125
Telnice - Maloměřice
27 : 34
27.3. 16:00
AE098
Sokolnice - Ivančice
15 : 15
27.3. 10:30
AE097
Hustopeče - H.Brod
36 : 27
19.3. 17:00
AE095
Ivančice - Telnice
33 : 25
5.3. 11:00
AE089
Maloměřice - V. Meziříčí
28 : 27
20.2. 18:00
AE075
Juliánov - Hustopeče
20 : 28
13.2. 15:30
AE068
SK Kuřim - Bohunice
37 : 30
5.12. 17:00
AE057
SK Kuřim - Hustopeče
35 : 30
21.11. 17:00
AE044
Bohunice - Hustopeče
28 : 28
14.11. 15:00
AE038
Juliánov - Prostějov
26 : 24
6.11. 17:00
AE032
Ivančice - Sokolnice
32 : 22
2.10. 15:00
AE012
V. Meziříčí - SK Kuřim
26 : 27
26.9. 17:00
AE005
Juliánov - Sokolnice
20 : 25
2.liga mužů SM
17.4. 11:30
AF116
Napajedla - Paskov
30 : 21
1.liga starších dorostenců
20.11. 11:00
AG043
Bohunice - Náchod
36 : 34
2.liga starších dorostenců M
5.3. 13:00
AI089
Maloměřice - Litovel
20 : 30
Český pohár mužů
18.9. 15:00
AN042
Sokolnice - Litovel
20 : 41
5.9. 18:00
AN018
SK Kuřim - Maloměřice
37 : 38
Žákovská liga starších žáků
11.12. 17:20
AO045
Zubří A - N. Veselí
29 : 17
11.12. 16:40
AO044
Dukla 6 - D.Králové
21 : 11
11.12. 14:40
AO041
Jablonec - D.Králové
18 : 5
11.12. 12:40
AO038
Dukla 6 - Zubří A
12 : 28
11.12. 08:40
AO032
Dukla 6 - Jablonec
13 : 9
11.12. 08:00
AO031
Telnice - N. Veselí
15 : 22
2.liga žen M
20.11. 17:00
AT058
Bohunice - Měnín
47 : 16
1.liga starších dorostenek
2.4. 16:30
AU099
Spartak Třebíč - Slavia
21 : 29
12.3. 14:00
AU086
Spartak Třebíč - HC Plzeň
26 : 16
27.2. 16:30
AU073
Spartak Třebíč - Zlín
26 : 42
30.10. 16:30
AU040
Spartak Třebíč - Písek
20 : 40
1.liga mladších dorostenek M
20.11. 15:00
AX058
Bohunice - Olomouc
29 : 31
Další
Kalendář
Předchozí kola
Sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
1.HC Pardubice - Milevsko
24 : 20
video
online
Pardubice - Astra STD
20 : 12
video
online
S.Vršovice - J.Hradec STD
24 : 23
video
online
Písek B - Most B
17 : 27
video
online
Tachov STD - Strakonice
18 : 24
video
online
Kobylisy B - Ústí n.L.
23 : 17
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Pardubice
22
21
0
1
599 : 345
42
2
Ústí n.L.
22
17
0
5
590 : 450
34
3
S.Vršovice
22
15
3
4
588 : 448
33
4
Kobylisy B
22
15
2
5
569 : 498
32
5
J.Hradec STD
22
10
3
9
454 : 445
23
6
Strakonice
22
9
1
12
429 : 479
19
7
1.HC Pardubice
22
8
1
13
477 : 574
17
8
Astra STD
22
8
0
14
479 : 545
16
9
Most B
22
8
2
12
483 : 496
16
10
Tachov STD
22
6
0
16
417 : 550
10
11
Písek B
22
5
0
17
475 : 625
10
12
Milevsko
22
4
0
18
458 : 563
8
Tabulka střelců
Pavla Janečková
HK Spartak Ústí n.L.
167
Jana Bázlerová
HK Spartak Ústí n.L.
142
Eva Siudová
Sokol Vršovice
134
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tereza Mrázová
ČZ HBC Strakonice 1921
37
Eva Fryšová
Házená Jindřichův Hradec STD
33
Petra Tipplová
Házená Jindřichův Hradec STD
31
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Adella Rudovská
Astra Praha STD
30
Renáta Licková
DHK Baník Most B
30
Gabriela Vlčková
ČZ HBC Strakonice 1921
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.