Soutěže žen
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
W.H.I.L.
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
Rozpis soutěže
základní
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Finále Žákovské ligy starších žaček
Lubomír Kohout
Mateřský klub
TJ Sokol Libčice n.Vlt.
Rok narození
1962
Typ licence
Licence A
Platnost licence
22.12.2012
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
3.6. 18:00
AA160
Hranice - Karviná
23 : 26
28.5. 17:00
AA189
Třeboň - Frýdek-Místek
23 : 22
19.3. 16:30
AA126
Dukla - Brno
37 : 24
3.3. 19:00
AA117
Třeboň - Zubří
24 : 31
5.2. 18:00
AA094
Jičín - Dukla
18 : 24
4.12. 18:00
AA082
Kopřivnice - Brno
26 : 25
27.11. 17:00
AA075
Brno - Lovosice
23 : 38
21.11. 10:30
AA068
Hranice - Jičín
32 : 17
6.11. 17:00
AA053
Lovosice - Frýdek-Místek
32 : 26
2.11. 19:00
AA058
Třeboň - Karviná
32 : 43
1.liga mužů
14.11. 17:00
AB037
Jičín "B" - Kostelec n.H.
24 : 25
1.liga mladších dorostenců Č
14.11. 15:00
AJ037
Jičín - Č.Budějovice
30 : 24
W.H.I.L.
21.5. 18:00
AP212
Most - Písek
37 : 31
6.3. 15:00
AP142
Slavia - Bánovce n.B.
31 : 32
19.2. 17:00
AP130
Most - J.Hradec
30 : 20
29.1. 17:30
AP106
Olomouc - Partizánske
35 : 35
22.1. 15:00
AP101
Písek - Slavia
23 : 29
8.1. 19:00
AP091
J.Hradec - Bratislava
27 : 18
17.11. 18:00
AP075
Slavia - Partizánske
33 : 21
23.10. 17:00
AP046
Most - Bratislava
24 : 30
9.10. 15:00
AP032
Písek - J.Hradec
33 : 24
1.liga žen
13.2. 17:00
AR066
Slavia j. - Liberec
35 : 28
1.liga starších dorostenek
13.2. 13:00
AU066
Slavia - Písek
20 : 24
Český pohár žen
11.12. 18:00
AY027
Most - Olomouc
33 : 27
Další
Kalendář
Předchozí kola
Sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
KF Ledeč n. S. - H.Brod
23 : 25
video
online
Pardubice - Háje
24 : 22
video
online
SVŠ Plzeň - HC Plzeň
19 : 25
video
online
S.Vršovice - J.Hradec
34 : 18
video
online
Písek - Slavia
25 : 16
video
online
Kobylisy - HK Spartak Ústí n.L.
21 : 22
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Písek
22
20
0
2
668 : 399
40
2
H.Brod
22
19
0
3
656 : 505
38
3
HC Plzeň
22
17
1
4
603 : 452
35
4
Slavia
22
11
3
8
552 : 474
25
5
Pardubice
22
12
0
10
514 : 556
24
6
SVŠ Plzeň
22
11
1
10
497 : 475
23
7
Kobylisy
22
10
2
10
550 : 521
22
8
S.Vršovice
22
10
1
11
594 : 555
21
9
HK Spartak Ústí n.L.
22
5
1
16
397 : 594
11
10
Háje
22
4
2
16
409 : 541
10
11
KF Ledeč n. S.
22
4
1
17
458 : 595
9
12
J.Hradec
22
2
2
18
381 : 612
6
Tabulka střelců
Markéta Jeřábková
HC Plzeň
196
Tereza Kadeřábková
Sokol Vršovice
189
Kristýna Jůzlová
Jiskra Havlíčkův Brod
169
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Alžběta Kociánová
TJ Kovofiniš Ledeč n. S.
39
Kristýna Jůzlová
Jiskra Havlíčkův Brod
36
Anna Balcarová
HC Háje
32
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lucie Tancošová
HK Spartak Ústí n.L.
52
Anna Baumová
TJ Kovofiniš Ledeč n. S.
30
Markéta Zrzavecká
HK Spartak Ústí n.L.
28
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.