Soutěže žen
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
Základní část
Play-off ČR ženy 1-4 semifinále
Play-off SR ženy 1-4 semifinále
Nadstavba ČR ženy 5-8
ČR ženy o umístění 3-4
Play off SR ženy 1-2 finále
Play-off SR ženy 3-4 o umístění
Play-off ČR ženy 1-2 finále
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Finále Žákovské ligy starších žaček
Lubomír Kohout
Mateřský klub
TJ Sokol Libčice n.Vlt.
Rok narození
1962
Typ licence
Licence A
Platnost licence
22.12.2012
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
3.6. 18:00
AA160
Hranice - Karviná
23 : 26
28.5. 17:00
AA189
Třeboň - Frýdek-Místek
23 : 22
19.3. 16:30
AA126
Dukla - Brno
37 : 24
3.3. 19:00
AA117
Třeboň - Zubří
24 : 31
5.2. 18:00
AA094
Jičín - Dukla
18 : 24
4.12. 18:00
AA082
Kopřivnice - Brno
26 : 25
27.11. 17:00
AA075
Brno - Lovosice
23 : 38
21.11. 10:30
AA068
Hranice - Jičín
32 : 17
6.11. 17:00
AA053
Lovosice - Frýdek-Místek
32 : 26
2.11. 19:00
AA058
Třeboň - Karviná
32 : 43
1.liga mužů
14.11. 17:00
AB037
Jičín "B" - Kostelec n.H.
24 : 25
1.liga mladších dorostenců Č
14.11. 15:00
AJ037
Jičín - Č.Budějovice
30 : 24
W.H.I.L.
21.5. 18:00
AP212
Most - Písek
37 : 31
6.3. 15:00
AP142
Slavia - Bánovce n.B.
31 : 32
19.2. 17:00
AP130
Most - J.Hradec
30 : 20
29.1. 17:30
AP106
Olomouc - Partizánske
35 : 35
22.1. 15:00
AP101
Písek - Slavia
23 : 29
8.1. 19:00
AP091
J.Hradec - Bratislava
27 : 18
17.11. 18:00
AP075
Slavia - Partizánske
33 : 21
23.10. 17:00
AP046
Most - Bratislava
24 : 30
9.10. 15:00
AP032
Písek - J.Hradec
33 : 24
1.liga žen
13.2. 17:00
AR066
Slavia j. - Liberec
35 : 28
1.liga starších dorostenek
13.2. 13:00
AU066
Slavia - Písek
20 : 24
Český pohár žen
11.12. 18:00
AY027
Most - Olomouc
33 : 27
Další
Kalendář
Předchozí kola
Play-off ČR ženy 1-2 finále - výsledky
video
online
Slavia - Veselí n.M.
28 : 32
video
online
Slavia - Veselí n.M.
28 : 22
video
online
Veselí n.M. - Slavia
31 : 26
video
online
Veselí n.M. - Slavia
21 : 22
video
online
Slavia - Veselí n.M.
21 : 28
Tabulka střelců
Alžbeta Tóthová
BHaK Bánovce n.B
313
Klára Černá
DHC Slavia Praha
236
Iveta Luzumová
Sokol Písek
215
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Alžbeta Tóthová
BHaK Bánovce n.B
73
Iveta Luzumová
Sokol Písek
62
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
61
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Hana Kutlvašrová
DHC Slavia Praha
82
Iveta Matoušková
Házená Jindřichův Hradec
76
Andrea Czanik
HK Slovan Duslo Šaľa
72
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.