Soutěže žen
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
W.H.I.L.
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Rozpis soutěže
2.kolo
3.kolo
4.kolo
5.kolo
6.kolo
Skupina Q
Skupina R
Finále Žákovské ligy starších žaček
Lubomír Kohout
Mateřský klub
TJ Sokol Libčice n.Vlt.
Rok narození
1962
Typ licence
Licence A
Platnost licence
22.12.2012
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
3.6. 18:00
AA160
Hranice - Karviná
23 : 26
28.5. 17:00
AA189
Třeboň - Frýdek-Místek
23 : 22
19.3. 16:30
AA126
Dukla - Brno
37 : 24
3.3. 19:00
AA117
Třeboň - Zubří
24 : 31
5.2. 18:00
AA094
Jičín - Dukla
18 : 24
4.12. 18:00
AA082
Kopřivnice - Brno
26 : 25
27.11. 17:00
AA075
Brno - Lovosice
23 : 38
21.11. 10:30
AA068
Hranice - Jičín
32 : 17
6.11. 17:00
AA053
Lovosice - Frýdek-Místek
32 : 26
2.11. 19:00
AA058
Třeboň - Karviná
32 : 43
1.liga mužů
14.11. 17:00
AB037
Jičín "B" - Kostelec n.H.
24 : 25
1.liga mladších dorostenců Č
14.11. 15:00
AJ037
Jičín - Č.Budějovice
30 : 24
W.H.I.L.
21.5. 18:00
AP212
Most - Písek
37 : 31
6.3. 15:00
AP142
Slavia - Bánovce n.B.
31 : 32
19.2. 17:00
AP130
Most - J.Hradec
30 : 20
29.1. 17:30
AP106
Olomouc - Partizánske
35 : 35
22.1. 15:00
AP101
Písek - Slavia
23 : 29
8.1. 19:00
AP091
J.Hradec - Bratislava
27 : 18
17.11. 18:00
AP075
Slavia - Partizánske
33 : 21
23.10. 17:00
AP046
Most - Bratislava
24 : 30
9.10. 15:00
AP032
Písek - J.Hradec
33 : 24
1.liga žen
13.2. 17:00
AR066
Slavia j. - Liberec
35 : 28
1.liga starších dorostenek
13.2. 13:00
AU066
Slavia - Písek
20 : 24
Český pohár žen
11.12. 18:00
AY027
Most - Olomouc
33 : 27
Další
Kalendář
Předchozí kola
Skupina R - výsledky
video
online
Písek B - Zora Olomouc
13 : 29
video
online
H. Brod - Liberec
21 : 14
video
online
H. Brod - Písek B
25 : 17
video
online
Liberec - Zora Olomouc
13 : 29
video
online
Zora Olomouc - H. Brod
28 : 17
video
online
Písek B - Liberec
21 : 15
Tabulka střelců
Pavlína Novotná
DHK Loko Liberec
136
Hana Kratochvílová
TJ Sokol Velké Meziříčí
87
Kamila Kordovská
Sokol Kobylisy II
84
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Pavlína Novotná
DHK Loko Liberec
19
Magdalena Svobodová
Sokol Písek B
18
Jana Šustková
HK Veselí n.M.
17
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petra Houserová
DHK Loko Liberec
32
Michaela Matoušková
Sokol Kobylisy II
20
Jana Chlupová
Sokol Kobylisy II
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.