Soutěže žen
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
Základní část
Play-off ČR ženy 1-4 semifinále
Play-off SR ženy 1-4 semifinále
Nadstavba ČR ženy 5-8
ČR ženy o umístění 3-4
Play off SR ženy 1-2 finále
Play-off SR ženy 3-4 o umístění
Play-off ČR ženy 1-2 finále
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Finále Žákovské ligy starších žaček
Pavel Válek
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1978
Typ licence
Licence A
Platnost licence
20.6.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
14.5. 17:00
AA182
Třeboň - Kopřivnice
24 : 20
8.5. 10:30
AA148
Hranice - Zubří
27 : 30
30.4. 16:30
AA146
Dukla - Lovosice
32 : 31
17.4. 10:30
AA140
Karviná - Zubří
25 : 25
26.3. 17:00
AA128
Brno - Zubří
27 : 37
26.2. 17:30
AA114
Plzeň - Brno
34 : 19
20.2. 17:00
AA106
Frýdek-Místek - Zubří
27 : 34
24.11. 17:30
AA074
Dukla - Karviná
32 : 28
13.11. 17:00
AA064
Lovosice - Třeboň
40 : 24
10.11. 18:00
AA059
Plzeň - Zubří
23 : 24
23.10. 17:00
AA047
Třeboň - Dukla
22 : 35
20.10. 16:30
AA006
Dukla - Zubří
34 : 27
13.10. 18:00
AA033
Jičín - Zubří
27 : 19
12.9. 17:00
AA002
Jičín - Hranice
20 : 18
1.liga mužů
14.11. 16:00
AB038
Dvůr Králové - Šumperk
26 : 29
2.liga mladších dorostenců Č
14.11. 14:00
AL038
D.Králové - Třeboň
34 : 25
Český pohár mužů
1.12. 17:30
AN077
Praha 4 - Zubří
27 : 30
16.11. 18:30
AN072
Náchod - Dukla
25 : 27
28.9. 18:00
AN063
S.Vršovice - Lovosice
23 : 41
W.H.I.L.
21.5. 17:30
AP305
Šaľa - Michalovce
22 : 27
7.5. 18:00
AP298
Bánovce n.B. - Šaľa
21 : 19
19.3. 17:00
AP159
Veselí n.M. - Michalovce
25 : 32
19.2. 15:30
AP132
Trenčín - Partizánske
25 : 26
13.2. 15:00
AP126
Slavia - Šaľa
31 : 23
8.1. 17:00
AP086
Veselí n.M. - Písek
34 : 31
21.11. 18:00
AP081
Slavia - Michalovce
28 : 31
28.10. 15:00
AP055
Písek - Michalovce
32 : 37
Český pohár žen
28.9. 16:00
AY014
S.Vršovice - Č.Budějovice
16 : 35
Další
Kalendář
Předchozí kola
Play-off ČR ženy 1-2 finále - výsledky
video
online
Slavia - Veselí n.M.
28 : 32
video
online
Slavia - Veselí n.M.
28 : 22
video
online
Veselí n.M. - Slavia
31 : 26
video
online
Veselí n.M. - Slavia
21 : 22
video
online
Slavia - Veselí n.M.
21 : 28
Tabulka střelců
Alžbeta Tóthová
BHaK Bánovce n.B
313
Klára Černá
DHC Slavia Praha
236
Iveta Luzumová
Sokol Písek
215
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Alžbeta Tóthová
BHaK Bánovce n.B
73
Iveta Luzumová
Sokol Písek
62
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
61
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Hana Kutlvašrová
DHC Slavia Praha
82
Iveta Matoušková
Házená Jindřichův Hradec
76
Andrea Czanik
HK Slovan Duslo Šaľa
72
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.