Soutěže žen
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
W.H.I.L.
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Rozpis soutěže
1.kolo
2.kolo
3.kolo-osmifinále
4.kolo-čtvrtfinále
5.kolo-semifinále
6.kolo-finále
Žákovská liga starších žaček
Finále Žákovské ligy starších žaček
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jméno
Klub
Počet branek
Jana Bázlerová
HK Spartak Ústí n.L.
1
Markéta Beranová
SHK Kunovice
1
Michaela Borovská
Sokol Písek
1
Michaela Budayová
HC Zlín
1
Karolína Burdová
Jiskra Havlíčkův Brod
1
Klára Černá
DHC Slavia Praha
1
Kateřina Ferková
DHC SVŠ Plzeň
1
Barbora Havlíčková
DHK Lokomotiva Liberec
1
Kateřina Hegrová
Tatran Bohunice
1
Kateřina Hrabalová
SHK Kunovice
1
Lenka Hradilová
HC Zlín juniorky
1
Jarmila Hrůzová
TJ Sokol Velké Meziříčí
1
Pavla Janečková
HK Spartak Ústí n.L.
1
Jana Klusáčková
TJ Sokol Velké Meziříčí
1
Marta Krouská
Sokol Písek
1
Petra Křížová
Lokomotiva České Budějovice
1
Kristýna Kubíková
Lokomotiva České Budějovice
1
Denisa Kylarová
DHK Baník Most
1
Iveta Luzumová
Sokol Písek
1
Jitka Makovičková
Tatran Bohunice
1
Šárka Marčíková
HC Zlín juniorky
1
Lucie Marková
Tatran Bohunice
1
Zuzana Martenková
DHC SVŠ Plzeň
1
Tereza Mrázová
ČZ HBC Strakonice 1921
1
Martina Oroszová
DHC Sokol Poruba
1
Lenka Pilařová
Házená Jindřichův Hradec
1
Žaneta Podloucká
Sokol Měnín
1
Lucie Pospíšilová
SK UP Olomouc
1
Karolina Richvalská
DHC Sokol Poruba
1
Monika Roubalová
DHK Zora Olomouc jun.
1
Michaela Rumlová
DHC SVŠ Plzeň
1
Kateřina Růžičková
DHK Zora Olomouc
1
Ivana Salašová
TJ Sokol Velké Meziříčí
1
Eva Siudová
Sokol Vršovice
1
Aneta Směšná
SK UP Olomouc
1
Renata Strnadová
Sokol Vršovice
1
Michaela Šidlíková
HK Spartak Ústí n.L.
1
Radka Teplanová
SHK D-P Pardubice
1
Pavla Vrbková
Jiskra Havlíčkův Brod
1
Lucie Vyhnalová
Sokol Písek
1
Další
Předchozí kola
1.kolo - výsledky
video
online
HSK Vlčnov - Kunovice
23 : 24
video
online
1.HC Pardubice - H.Brod
20 : 37
video
online
Ústí n.L. - Astra
20 : 21
video
online
Měnín - Olomouc
4 : 41
video
online
HC Plzeň - Kobylisy
19 : 30
video
online
Bohunice - V. Meziříčí
17 : 30
video
online
Milevsko - Č.Budějovice
26 : 29
video
online
S.Vršovice - Pardubice
45 : 25
video
online
Střešovice - Strakonice
25 : 10
Tabulka střelců
Monika Jedličková
DHC Slavia Praha
28
Hana Martinková
DHK Baník Most
26
Tereza Chmelařová
HC Britterm Veselí n.M.
26
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Monika Jedličková
DHC Slavia Praha
10
Eva Uhlířová
Astra Praha
8
Zdeňka Kosová
SK UP Olomouc
7
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Barbora Stejskalová
Sokol II Kobylisy
10
Hana Kutlvašrová
DHC Slavia Praha
10
Zuzana Drotárová
HC Britterm Veselí n.M.
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.