Soutěže žen
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
W.H.I.L.
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Rozpis soutěže
základní
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Finále Žákovské ligy starších žaček
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Adéla Bělohoubková
Sokol Poruba
2 - 0 - 0 - 1
Adéla Kattauerová
HC Zlín
4 - 0 - 0 - 2
Adriana Kožuchová
HK Decro Veselí n.M.
16 - 0 - 0 - 8
Adriana Zpěváková
TJ Jiskra Otrokovice
20 - 0 - 0 - 10
Adriana Vystrčilová
HSK Bánov-Vlčnov
44 - 0 - 2 - 22
Alžběta Křenová
SHK Kunovice
4 - 0 - 0 - 2
Andrea Chocholáčová
Tatran Bohunice
2 - 0 - 0 - 1
Andrea Urbancová
HSK Bánov-Vlčnov
12 - 0 - 0 - 6
Andrea Kolková
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
34 - 0 - 1 - 17
Aneta Šmeralová
Tatran Bohunice
4 - 0 - 0 - 2
Aneta Rafajová
HC Zlín
4 - 0 - 0 - 2
Aneta Pavelková
SHK Kunovice
6 - 0 - 0 - 3
Anna Pudichová
Sokol Poruba
4 - 0 - 0 - 2
Anna Balážová
HK Decro Veselí n.M.
16 - 0 - 0 - 8
Barbora Surá
SHK Kunovice
4 - 0 - 0 - 2
Barbora Martináková
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
6 - 0 - 0 - 3
Barbora Krumplovičová
TJ Sokol Karviná
8 - 0 - 0 - 4
Barbora Wowrová
TJ Sokol Karviná
14 - 0 - 1 - 7
Barbora Kristová
Tatran Bohunice
16 - 0 - 0 - 8
Barbora Daníčková
HSK Bánov-Vlčnov
32 - 0 - 1 - 16
Barbora Slavětínská
Tatran Bohunice
36 - 0 - 0 - 18
Dagmar Lukšíková
HK Decro Veselí n.M.
12 - 0 - 0 - 6
Daniela Podaná
TJ Jiskra Otrokovice
12 - 0 - 0 - 6
Darina Kroulíková
TJ Sokol Karviná
16 - 0 - 0 - 8
Denisa Kamenářová
HC Zlín
2 - 0 - 0 - 1
Denisa Janečková
TJ Sokol Velké Meziříčí
2 - 0 - 0 - 1
Denisa Adamusová
TJ Sokol Karviná
4 - 0 - 0 - 2
Dominika Bystřická
HK Decro Veselí n.M.
2 - 0 - 0 - 1
Eliška Pawlasová
TJ Sokol Karviná
14 - 0 - 1 - 7
Eva Kalivodová
HC Zlín
12 - 0 - 0 - 6
Gabriela Ilčíková
SHK Kunovice
2 - 0 - 0 - 1
Gabriela Nygrýnová
HC Zlín
2 - 0 - 0 - 1
Gabriela Šmejkalová
SHK Kunovice
10 - 0 - 0 - 5
Hana Kratochvílová
TJ Sokol Velké Meziříčí
10 - 0 - 0 - 5
Iva Závišková
TJ Sokol Velké Meziříčí
4 - 0 - 0 - 2
Jana Hniličková
Sokol Poruba
2 - 0 - 0 - 1
Jana Buroňová
Sokol Poruba
4 - 0 - 0 - 2
Jana Mlynářová
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
22 - 0 - 0 - 11
Jarmila Trumpešová
Tatran Bohunice
8 - 0 - 0 - 4
Jitka Omelková
SHK Kunovice
2 - 0 - 0 - 1
Další
Předchozí kola
Sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
Bohunice - Zábřeh
28 : 23
video
online
V. Meziříčí - Vlčnov
31 : 27
video
online
Veselí n.M. - Poruba
32 : 30
video
online
Zlín - Karviná
37 : 20
video
online
Otrokovice - Olomouc
27 : 32
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Olomouc
20
20
0
0
669 : 380
40
2
Zlín
20
17
1
2
636 : 432
33
3
Bohunice
20
14
2
4
566 : 496
30
4
Otrokovice
20
13
1
6
579 : 480
27
5
V. Meziříčí
20
9
0
11
532 : 575
18
6
Vlčnov
20
7
1
12
510 : 561
15
7
Veselí n.M.
20
8
1
11
441 : 458
15
8
Poruba
20
7
1
12
544 : 551
15
9
Zábřeh
20
6
2
12
480 : 527
14
10
Karviná
20
4
1
15
408 : 546
9
11
Kunovice
20
0
0
20
256 : 615
0
Tabulka střelců
Jarmila Trumpešová
Tatran Bohunice
254
Barbora Daníčková
HSK Bánov-Vlčnov
206
Anna Pudichová
Sokol Poruba
174
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Monika Knagová
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
57
Jarmila Trumpešová
Tatran Bohunice
56
Barbora Daníčková
HSK Bánov-Vlčnov
50
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Adriana Vystrčilová
HSK Bánov-Vlčnov
44
Barbora Slavětínská
Tatran Bohunice
36
Andrea Kolková
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
34
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.