Soutěže žen
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
W.H.I.L.
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
Rozpis soutěže
základní
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Finále Žákovské ligy starších žaček
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Monika Ošívková
Házená Jindřichův Hradec
12 - 0 - 0 - 6
Eliška Novotná
HC Háje
12 - 0 - 0 - 6
Karolína Nepovímová
Jiskra Havlíčkův Brod
12 - 0 - 1 - 1
Vendula Mikolášová
Sokol II Kobylisy
12 - 0 - 0 - 6
Lucie Kluchová
TJ Kovofiniš Ledeč n. S.
12 - 0 - 0 - 6
Jana Brodilová
TJ Kovofiniš Ledeč n. S.
12 - 0 - 0 - 6
Adéla Baumová
TJ Kovofiniš Ledeč n. S.
12 - 0 - 0 - 6
Kamila Vyhnisová
Sokol Vršovice
10 - 0 - 0 - 5
Anna Vlasáková
SHK D-P Pardubice
10 - 0 - 1 - 0
Andrea Vlachová
HC Plzeň
10 - 0 - 0 - 5
Eva Vágnerová
HC Plzeň
10 - 0 - 1 - 5
Lucie Líbalová
DHC Slavia Praha
10 - 0 - 0 - 5
Markéta Kutíková
SHK D-P Pardubice
10 - 0 - 0 - 5
Kristýna Kubišová
DHC Slavia Praha
10 - 0 - 0 - 5
Pavla Koutná
HK Spartak Ústí n.L.
10 - 0 - 1 - 0
Marika Hamrová
Házená Jindřichův Hradec
10 - 0 - 0 - 5
Aneta Frydrychová
HC Háje
10 - 0 - 0 - 5
Markéta Fronková
DHC SVŠ Plzeň
10 - 0 - 0 - 5
Anna Franková
Sokol II Kobylisy
10 - 0 - 0 - 5
Gabriela Zettlová
Házená Jindřichův Hradec
8 - 0 - 0 - 4
Dominika Zachová
DHC SVŠ Plzeň
8 - 0 - 0 - 4
Lenka Vomočilová
Sokol Vršovice
8 - 0 - 0 - 4
Eliška Valentová
DHC Slavia Praha
8 - 0 - 0 - 4
Klára Skuhrová
DHC SVŠ Plzeň
8 - 0 - 0 - 4
Alexandra Satrapová
Jiskra Havlíčkův Brod
8 - 0 - 0 - 4
Tereza Pokorná
DHC Slavia Praha
8 - 0 - 0 - 4
Petra Machálková
TJ Kovofiniš Ledeč n. S.
8 - 0 - 0 - 4
Eva Levorová
HC Plzeň
8 - 0 - 0 - 4
Barbora Kubalová
Jiskra Havlíčkův Brod
8 - 0 - 0 - 4
Pavla Křivánková
Sokol II Kobylisy
8 - 0 - 0 - 4
Kamila Kordovská
Sokol II Kobylisy
8 - 0 - 0 - 4
Tereza Kadeřábková
Sokol Vršovice
8 - 0 - 0 - 4
Jana Chlupová
Sokol II Kobylisy
8 - 0 - 0 - 4
Veronika Hašková
Sokol II Kobylisy
8 - 0 - 0 - 4
Dominika Goslerová
DHC SVŠ Plzeň
8 - 0 - 0 - 4
Zuzana Divišová
HK Spartak Ústí n.L.
8 - 0 - 0 - 4
Nicole Cicvárková
TJ Kovofiniš Ledeč n. S.
8 - 0 - 0 - 4
Tereza Bursíková
HC Háje
8 - 0 - 0 - 4
Romana Zemková
Sokol II Kobylisy
6 - 0 - 0 - 3
Michaela Vlková
Házená Jindřichův Hradec
6 - 0 - 0 - 3
Zpět
Další
Předchozí kola
Sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
KF Ledeč n. S. - H.Brod
23 : 25
video
online
Pardubice - Háje
24 : 22
video
online
SVŠ Plzeň - HC Plzeň
19 : 25
video
online
S.Vršovice - J.Hradec
34 : 18
video
online
Písek - Slavia
25 : 16
video
online
Kobylisy - HK Spartak Ústí n.L.
21 : 22
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Písek
22
20
0
2
668 : 399
40
2
H.Brod
22
19
0
3
656 : 505
38
3
HC Plzeň
22
17
1
4
603 : 452
35
4
Slavia
22
11
3
8
552 : 474
25
5
Pardubice
22
12
0
10
514 : 556
24
6
SVŠ Plzeň
22
11
1
10
497 : 475
23
7
Kobylisy
22
10
2
10
550 : 521
22
8
S.Vršovice
22
10
1
11
594 : 555
21
9
HK Spartak Ústí n.L.
22
5
1
16
397 : 594
11
10
Háje
22
4
2
16
409 : 541
10
11
KF Ledeč n. S.
22
4
1
17
458 : 595
9
12
J.Hradec
22
2
2
18
381 : 612
6
Tabulka střelců
Markéta Jeřábková
HC Plzeň
196
Tereza Kadeřábková
Sokol Vršovice
189
Kristýna Jůzlová
Jiskra Havlíčkův Brod
169
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Alžběta Kociánová
TJ Kovofiniš Ledeč n. S.
39
Kristýna Jůzlová
Jiskra Havlíčkův Brod
36
Anna Balcarová
HC Háje
32
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lucie Tancošová
HK Spartak Ústí n.L.
52
Anna Baumová
TJ Kovofiniš Ledeč n. S.
30
Markéta Zrzavecká
HK Spartak Ústí n.L.
28
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.