Soutěže žen
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
W.H.I.L.
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
Rozpis soutěže
základní
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Finále Žákovské ligy starších žaček
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Veronika Báňová
Tatran Bohunice
2 - 0 - 0 - 1
Šárka Čumíčková
HSK Bánov-Vlčnov
2 - 0 - 0 - 1
Monika Dobešová
SK UP Olomouc
2 - 0 - 0 - 1
Michaela Fischerová
TJ Sokol Velké Meziříčí
2 - 0 - 0 - 1
Klára Horáková
SHK Kunovice
2 - 0 - 0 - 1
Jaroslava Chlubnová
TJ Sokol Velké Meziříčí
2 - 0 - 0 - 1
Eliška Jagošová
HC Britterm Veselí B
2 - 0 - 0 - 1
Hana Ježková
HC Britterm Veselí B
2 - 0 - 0 - 1
Zuzana Kratinová
SK UP Olomouc
2 - 0 - 0 - 1
Kamila Kratochvílová
HC Britterm Veselí B
2 - 0 - 0 - 1
Gabriela Kubáčková
SK UP Olomouc
2 - 0 - 0 - 1
Martina Lorencová
Sokol Měnín
2 - 0 - 0 - 1
Lucie Marková
Tatran Bohunice
2 - 0 - 0 - 1
Kateřina Mejzlíková
TJ Sokol Velké Meziříčí
2 - 0 - 0 - 1
Leona Míšková
HSK Bánov-Vlčnov
2 - 0 - 0 - 1
Soňa Necidová
TJ Sokol Velké Meziříčí
2 - 0 - 0 - 1
Silvie Partlová
Tatran Bohunice
2 - 0 - 0 - 1
Monika Pavlíčková
SHK Kunovice
2 - 0 - 0 - 1
Kristýna Pavlíčková
SHK Kunovice
2 - 0 - 0 - 1
Ivana Polášková
HSK Bánov-Vlčnov
2 - 0 - 0 - 1
Lucie Pospíšilová
SK UP Olomouc
2 - 0 - 0 - 1
Ivana Salašová
TJ Sokol Velké Meziříčí
2 - 0 - 0 - 1
Dita Trbulová
SK UP Olomouc
2 - 0 - 0 - 1
Kateřina Tykalová
HSK Bánov-Vlčnov
2 - 0 - 0 - 1
Andrea Uherková
HSK Bánov-Vlčnov
2 - 0 - 0 - 1
Nikol Vinklárková
HC Britterm Veselí B
2 - 0 - 0 - 1
Sara Wilczynská
TJ Sokol Karviná
2 - 0 - 0 - 1
Dagmar Zacharová
HC Britterm Veselí B
2 - 0 - 0 - 1
Renata Burďáková
SHK Kunovice
4 - 0 - 0 - 2
Lenka Feberová
TJ Sokol Karviná
4 - 0 - 0 - 2
Kateřina Góralíková
TJ Sokol Karviná
4 - 0 - 0 - 2
Lenka Hájková
Tatran Bohunice
4 - 0 - 0 - 2
Martina Hrdinová
TJ Sokol Karviná
4 - 0 - 0 - 2
Patricie Jurasová
HC Britterm Veselí B
4 - 0 - 0 - 2
Hana Kovářová
TJ Sokol Karviná
4 - 0 - 0 - 2
Veronika Loučková
Sokol Měnín
4 - 0 - 0 - 2
Anna Martincová
SK UP Olomouc
4 - 0 - 0 - 2
Šárka Nevařilová
HSK Bánov-Vlčnov
4 - 0 - 0 - 2
Markéta Niemiecová
TJ Sokol Karviná
4 - 0 - 0 - 2
Barbora Rašková
HSK Bánov-Vlčnov
4 - 0 - 0 - 2
Další
Předchozí kola
Sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
Otrokovice B - Měnín
14.5. 00:00
video
online
Veselí B - Olomouc
19 : 24
video
online
V. Meziříčí - HSK Vlčnov
10 : 0 k.
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Kunovice
14
11
1
2
423 : 318
23
2
V. Meziříčí
14
11
0
3
448 : 312
22
3
Olomouc
14
9
1
4
404 : 292
19
4
Veselí B
14
9
0
5
426 : 323
18
5
Karviná
14
7
0
7
419 : 327
14
6
Bohunice
14
5
0
9
390 : 384
10
7
HSK Vlčnov
14
3
0
11
334 : 411
6
8
Otrokovice B
0
0
0
0
0 : 0
0
9
Měnín
14
0
0
14
152 : 629
0
Tabulka střelců
Olga Klosová
TJ Sokol Karviná
141
Veronika Sklenářová
SHK Kunovice
102
Jarmila Hrůzová
TJ Sokol Velké Meziříčí
92
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Olga Klosová
TJ Sokol Karviná
46
Veronika Sklenářová
SHK Kunovice
33
Veronika Frontová
HSK Bánov-Vlčnov
21
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Veronika Frontová
HSK Bánov-Vlčnov
26
Lucie Zavadilová
SK UP Olomouc
24
Marika Mlýnková
HSK Bánov-Vlčnov
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.