Soutěže žen
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
W.H.I.L.
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
Rozpis soutěže
základní
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Finále Žákovské ligy starších žaček
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Andrea Uherková
HSK Bánov-Vlčnov
2 - 0 - 0 - 1
Anna Martincová
SK UP Olomouc
4 - 0 - 0 - 2
Barbora Rašková
HSK Bánov-Vlčnov
4 - 0 - 0 - 2
Barbora Polášková
Sokol Měnín
6 - 0 - 0 - 3
Dagmar Zacharová
HC Britterm Veselí B
2 - 0 - 0 - 1
Darja Hastíková
SHK Kunovice
10 - 0 - 0 - 5
Diana Poláchová
TJ Sokol Karviná
12 - 0 - 0 - 6
Dita Trbulová
SK UP Olomouc
2 - 0 - 0 - 1
Eliška Jagošová
HC Britterm Veselí B
2 - 0 - 0 - 1
Eva Romanová
HC Britterm Veselí B
4 - 0 - 0 - 2
Gabriela Kubáčková
SK UP Olomouc
2 - 0 - 0 - 1
Hana Ježková
HC Britterm Veselí B
2 - 0 - 0 - 1
Hana Kovářová
TJ Sokol Karviná
4 - 0 - 0 - 2
Hana Janoušková
Tatran Bohunice
10 - 0 - 0 - 5
Ivana Polášková
HSK Bánov-Vlčnov
2 - 0 - 0 - 1
Ivana Salašová
TJ Sokol Velké Meziříčí
2 - 0 - 0 - 1
Iveta Rozprýmová
Sokol Měnín
8 - 0 - 0 - 4
Jana Bílková
HC Britterm Veselí B
6 - 0 - 0 - 3
Jana Furyová
HC Britterm Veselí B
8 - 0 - 1 - 4
Jarmila Hrůzová
TJ Sokol Velké Meziříčí
14 - 0 - 0 - 7
Jaroslava Chlubnová
TJ Sokol Velké Meziříčí
2 - 0 - 0 - 1
Jitka Šmídová
SK UP Olomouc
6 - 0 - 0 - 3
Jitka Plachetská
TJ Sokol Velké Meziříčí
8 - 0 - 0 - 4
Jitka Makovičková
Tatran Bohunice
14 - 0 - 0 - 7
Jitka Kubelová
Sokol Měnín
20 - 0 - 1 - 5
Kamila Kratochvílová
HC Britterm Veselí B
2 - 0 - 0 - 1
Kateřina Tykalová
HSK Bánov-Vlčnov
2 - 0 - 0 - 1
Kateřina Mejzlíková
TJ Sokol Velké Meziříčí
2 - 0 - 0 - 1
Kateřina Góralíková
TJ Sokol Karviná
4 - 0 - 0 - 2
Kateřina Hegrová
Tatran Bohunice
6 - 0 - 0 - 3
Kateřina Podešvová
SK UP Olomouc
8 - 0 - 0 - 4
Kateřina Minaříková
Sokol Měnín
14 - 0 - 0 - 7
Kateřina Hrabalová
SHK Kunovice
14 - 0 - 0 - 7
Klára Horáková
SHK Kunovice
2 - 0 - 0 - 1
Klára Jandásková
HC Britterm Veselí B
6 - 0 - 0 - 3
Klára Kosinková
SHK Kunovice
14 - 0 - 0 - 7
Klára Glozová
HC Britterm Veselí B
18 - 0 - 0 - 9
Kristýna Pavlíčková
SHK Kunovice
2 - 0 - 0 - 1
Kristýna Nolčová
TJ Sokol Karviná
6 - 0 - 0 - 3
Lenka Feberová
TJ Sokol Karviná
4 - 0 - 0 - 2
Další
Předchozí kola
Sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
Otrokovice B - Měnín
14.5. 00:00
video
online
Veselí B - Olomouc
19 : 24
video
online
V. Meziříčí - HSK Vlčnov
10 : 0 k.
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Kunovice
14
11
1
2
423 : 318
23
2
V. Meziříčí
14
11
0
3
448 : 312
22
3
Olomouc
14
9
1
4
404 : 292
19
4
Veselí B
14
9
0
5
426 : 323
18
5
Karviná
14
7
0
7
419 : 327
14
6
Bohunice
14
5
0
9
390 : 384
10
7
HSK Vlčnov
14
3
0
11
334 : 411
6
8
Otrokovice B
0
0
0
0
0 : 0
0
9
Měnín
14
0
0
14
152 : 629
0
Tabulka střelců
Olga Klosová
TJ Sokol Karviná
141
Veronika Sklenářová
SHK Kunovice
102
Jarmila Hrůzová
TJ Sokol Velké Meziříčí
92
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Olga Klosová
TJ Sokol Karviná
46
Veronika Sklenářová
SHK Kunovice
33
Veronika Frontová
HSK Bánov-Vlčnov
21
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Veronika Frontová
HSK Bánov-Vlčnov
26
Lucie Zavadilová
SK UP Olomouc
24
Marika Mlýnková
HSK Bánov-Vlčnov
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.