Soutěže žen
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
W.H.I.L.
1.liga žen
2.liga žen Č
Rozpis soutěže
základní
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Finále Žákovské ligy starších žaček
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Adéla Kalkantová
Astra Praha STD
2 - 0 - 0 - 1
Adéla Schánělcová
ČZ HBC Strakonice 1921
2 - 0 - 0 - 1
Adella Rudovská
Astra Praha STD
30 - 0 - 1 - 15
Alena Michalčíková
Sokol Vršovice
4 - 0 - 0 - 2
Alice Štefanisková
Astra Praha STD
14 - 0 - 0 - 7
Andrea Ruttová
Sokol Písek B
6 - 0 - 0 - 3
Andrea Jonová
Házená Jindřichův Hradec STD
8 - 0 - 0 - 4
Andrea Benediktová
Házená Jindřichův Hradec STD
10 - 0 - 1 - 5
Andrea Smolná
1.HC Pardubice
16 - 0 - 0 - 8
Aneta Müllerová
Sokol II Kobylisy B
2 - 0 - 0 - 1
Aneta Kubičková
Sokol Písek B
8 - 0 - 0 - 4
Anna Veselková
ČZ HBC Strakonice 1921
16 - 0 - 0 - 8
Anna Rosolová
Sokol II Kobylisy B
26 - 1 - 0 - 3
Barbora Stejskalová
Sokol II Kobylisy B
2 - 0 - 0 - 1
Barbora Menclová
Házená Jindřichův Hradec STD
6 - 0 - 0 - 3
Barbora Alexová
Sokol Písek B
12 - 0 - 0 - 6
Barbora Daňková
TJ Slavoj Strojplast Tachov STD
14 - 0 - 1 - 2
Dana Tumová
Astra Praha STD
4 - 0 - 0 - 2
Darina Viková
HK Spartak Ústí n.L.
18 - 0 - 1 - 9
Denisa Kylarová
DHK Baník Most B
2 - 0 - 0 - 1
Denisa Prochásková
Astra Praha STD
22 - 0 - 2 - 11
Diana Pavlátová
HK Spartak Ústí n.L.
2 - 0 - 0 - 1
Eliška Pelikánová
SHK D-P Pardubice
4 - 0 - 0 - 2
Eliška Herlíková
TJ Slavoj Strojplast Tachov STD
24 - 0 - 1 - 7
Eliška Táborová
TJ Slavoj Strojplast Tachov STD
24 - 0 - 0 - 12
Erika Leugnerová
1.HC Pardubice
6 - 0 - 0 - 3
Eva Adamcová
DHK Baník Most B
4 - 0 - 0 - 2
Eva Menhartová
HC Milevsko
12 - 0 - 0 - 6
Eva Fryšová
Házená Jindřichův Hradec STD
14 - 0 - 0 - 7
Eva Siudová
Sokol Vršovice
20 - 0 - 1 - 10
Gabriela Hokrová
ČZ HBC Strakonice 1921
2 - 0 - 0 - 1
Gabriela Vlčková
ČZ HBC Strakonice 1921
26 - 0 - 0 - 13
Hana Šimková
HK Spartak Ústí n.L.
2 - 0 - 0 - 1
Hana Klejnová
ČZ HBC Strakonice 1921
2 - 0 - 0 - 1
Hana Zuzáková
TJ Slavoj Strojplast Tachov STD
14 - 0 - 0 - 7
Helena Krbová
HK Spartak Ústí n.L.
2 - 0 - 0 - 1
Iva Kalinová
Sokol Vršovice
2 - 0 - 0 - 1
Jana Hrsinová
Sokol II Kobylisy B
2 - 0 - 0 - 1
Jana Potůčková
1.HC Pardubice
4 - 0 - 0 - 2
Jana Češková
DHK Baník Most B
6 - 0 - 0 - 3
Další
Předchozí kola
Sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
1.HC Pardubice - Milevsko
24 : 20
video
online
Pardubice - Astra STD
20 : 12
video
online
S.Vršovice - J.Hradec STD
24 : 23
video
online
Písek B - Most B
17 : 27
video
online
Tachov STD - Strakonice
18 : 24
video
online
Kobylisy B - Ústí n.L.
23 : 17
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Pardubice
22
21
0
1
599 : 345
42
2
Ústí n.L.
22
17
0
5
590 : 450
34
3
S.Vršovice
22
15
3
4
588 : 448
33
4
Kobylisy B
22
15
2
5
569 : 498
32
5
J.Hradec STD
22
10
3
9
454 : 445
23
6
Strakonice
22
9
1
12
429 : 479
19
7
1.HC Pardubice
22
8
1
13
477 : 574
17
8
Astra STD
22
8
0
14
479 : 545
16
9
Most B
22
8
2
12
483 : 496
16
10
Tachov STD
22
6
0
16
417 : 550
10
11
Písek B
22
5
0
17
475 : 625
10
12
Milevsko
22
4
0
18
458 : 563
8
Tabulka střelců
Pavla Janečková
HK Spartak Ústí n.L.
167
Jana Bázlerová
HK Spartak Ústí n.L.
142
Eva Siudová
Sokol Vršovice
134
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tereza Mrázová
ČZ HBC Strakonice 1921
37
Eva Fryšová
Házená Jindřichův Hradec STD
33
Petra Tipplová
Házená Jindřichův Hradec STD
31
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Adella Rudovská
Astra Praha STD
30
Renáta Licková
DHK Baník Most B
30
Gabriela Vlčková
ČZ HBC Strakonice 1921
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.