Soutěže žen
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
W.H.I.L.
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Rozpis soutěže
základní
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Finále Žákovské ligy starších žaček
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Adéla Turková
DHK Zora Olomouc
12 - 0 - 0 - 6
Vendula Šelaisová
HC Plzeň
12 - 0 - 0 - 6
Anna Soukupová
Sokol Vršovice
12 - 0 - 0 - 6
Kateřina Slováková
HC Zlín
12 - 0 - 0 - 6
Michaela Rybáková
Lokomotiva České Budějovice
12 - 0 - 0 - 6
Monika Roubalová
DHK Zora Olomouc
12 - 0 - 0 - 6
Natálie Nechvátalová
Spartak Třebíč
12 - 0 - 0 - 6
Aneta Jedličková
HC Plzeň
12 - 0 - 0 - 6
Adéla Hornová
Jiskra Havlíčkův Brod
12 - 0 - 0 - 6
Veronika Černá
Lokomotiva České Budějovice
12 - 0 - 0 - 6
Martina Bernardová
Sokol Kobylisy II
12 - 0 - 0 - 6
Barbora Zemanová
Sokol Písek
10 - 0 - 0 - 5
Blanka Vlčková
Sokol Kobylisy II
10 - 0 - 0 - 5
Anna Nováková
DHK Zora Olomouc
10 - 0 - 1 - 0
Hana Maiwaelderová
Sokol Poruba
10 - 0 - 0 - 5
Jana Košumberská
DHC Slavia Praha
10 - 0 - 0 - 5
Markéta Jeřábková
HC Plzeň
10 - 0 - 0 - 5
Petra Janušová
DHC Slavia Praha
10 - 0 - 0 - 5
Dominika Galušková
HC Plzeň
10 - 0 - 0 - 5
Pavla Fialová
Sokol Písek
10 - 0 - 0 - 5
Zuzana Dufková
HC Zlín
10 - 0 - 0 - 5
Silvie Sedláčková
HC Zlín
8 - 0 - 0 - 4
Ivana Salašová
Spartak Třebíč
8 - 0 - 0 - 4
Veronika Prokešová
DHC Slavia Praha
8 - 0 - 0 - 4
Tereza Pokorná
DHC Slavia Praha
8 - 0 - 0 - 4
Soňa Paschková
Sokol Poruba
8 - 0 - 0 - 4
Pavla Lejčarová
Sokol Písek
8 - 0 - 0 - 4
Kristýna Kummerová
DHK Zora Olomouc
8 - 0 - 0 - 4
Pavla Křivánková
Sokol Kobylisy II
8 - 0 - 0 - 4
Lukrécie Kopečná
Sokol Kobylisy II
8 - 0 - 0 - 4
Veronika Kolbová
Lokomotiva České Budějovice
8 - 0 - 0 - 4
Markéta Kocúrová
DHC SVŠ Plzeň
8 - 0 - 0 - 4
Denisa Kamenářová
HC Zlín
8 - 0 - 0 - 4
Tereza Kadeřábková
Sokol Vršovice
8 - 0 - 0 - 4
Kristýna Chajdová
Sokol Vršovice
8 - 0 - 0 - 4
Dominika Hymrová
DHK Zora Olomouc
8 - 0 - 0 - 4
Aneta Honzárková
Jiskra Havlíčkův Brod
8 - 0 - 0 - 4
Tereza Fabíková
HC Zlín
8 - 0 - 0 - 4
Veronika Dubnová
Jiskra Havlíčkův Brod
8 - 0 - 0 - 4
Michaela Boorová
Sokol Písek
8 - 0 - 0 - 4
Zpět
Další
Předchozí kola
Sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
Zlín - H.Brod
10 : 0 k.
video
online
SVŠ Plzeň - HC Plzeň
27 : 21
video
online
Písek - Slavia
23 : 22
video
online
Kobylisy - Poruba
18 : 26
video
online
S.Vršovice - Olomouc
18 : 41
video
online
Č.Budějovice - Spartak Třebíč
27 : 21
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
H.Brod
22
18
0
4
647 : 527
36
2
Slavia
22
17
1
4
651 : 493
35
3
Písek
22
16
1
5
658 : 517
33
4
Zlín
22
16
0
6
660 : 491
32
5
Olomouc
22
16
0
6
675 : 517
32
6
Poruba
22
11
2
9
567 : 519
24
7
HC Plzeň
22
10
0
12
532 : 571
20
8
S.Vršovice
22
9
0
13
538 : 630
18
9
SVŠ Plzeň
22
8
0
14
529 : 589
16
10
Spartak Třebíč
22
3
0
19
536 : 688
6
11
Č.Budějovice
22
4
0
18
455 : 713
6
12
Kobylisy
22
2
0
20
475 : 668
4
Tabulka střelců
Tereza Kadeřábková
Sokol Vršovice
188
Jitka Kutlvašrová
Jiskra Havlíčkův Brod
154
Kateřina Ferková
DHC SVŠ Plzeň
149
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kateřina Ferková
DHC SVŠ Plzeň
41
Zuzana Pressová
Sokol Kobylisy II
35
Tereza Kadeřábková
Sokol Vršovice
34
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Anna Dolejšová
Lokomotiva České Budějovice
36
Zuzana Pressová
Sokol Kobylisy II
34
Michaela Pelikánová
Sokol Vršovice
34
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.