Soutěže žen
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
Základní část
Play-off ČR ženy 1-4 semifinále
Play-off SR ženy 1-4 semifinále
Nadstavba ČR ženy 5-8
ČR ženy o umístění 3-4
Play off SR ženy 1-2 finále
Play-off SR ženy 3-4 o umístění
Play-off ČR ženy 1-2 finále
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Finále Žákovské ligy starších žaček
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Adéla Raková
DHC Slavia Praha
10 - 0 - 0 - 5
Adéla Samcová
DHK Zora Olomouc
22 - 0 - 0 - 11
Adriana Vasilenková
HK Štart Trenčín
2 - 0 - 0 - 1
Adriana Hýllová
HK DANLOG Partizánske
2 - 0 - 0 - 1
Adriana Remešová
DHK Zora Olomouc
4 - 0 - 0 - 2
Agáta Romanczinová
DHC Slavia Praha
10 - 0 - 0 - 5
Alena Lešková
DHC Sokol Poruba
8 - 0 - 0 - 4
Alena Stellnerová
Sokol Písek
10 - 0 - 0 - 5
Alena Vocilková
DHK Zora Olomouc
28 - 0 - 0 - 14
Alžbeta Pollaková
Iuventa Michalovce
20 - 0 - 0 - 10
Alžbeta Rechtorisová
HK Štart Trenčín
32 - 0 - 2 - 6
Alžbeta Tóthová
BHaK Bánovce n.B
24 - 0 - 0 - 12
Amadea Šáteková
HK Štart Trenčín
10 - 0 - 0 - 5
Andrea Kulíšková
DHK Zora Olomouc
2 - 0 - 0 - 1
Andrea Kertészová
ŠKP Bratislava
14 - 0 - 0 - 7
Andrea Jonová
Házená Jindřichův Hradec
20 - 0 - 0 - 10
Andrea Brablcová
HC Zlín
38 - 0 - 1 - 19
Andrea Czanik
HK Slovan Duslo Šaľa
72 - 0 - 1 - 36
Anhelina Vinyatynska
HC Britterm Veselí n.M.
8 - 0 - 0 - 4
Anna Ganzerová
DHC Sokol Poruba
10 - 0 - 0 - 5
Anna Gebre Selassie
DHK Zora Olomouc
26 - 0 - 0 - 13
Anna Obšatníková
Iuventa Michalovce
28 - 0 - 2 - 14
Annamária Marčeková
ŠKP Bratislava
6 - 0 - 0 - 3
Annamária Birkušová
HK Štart Trenčín
12 - 0 - 0 - 6
Barbora Jalůvková
HC Zlín
2 - 0 - 0 - 1
Barbora Raníková
DHK Zora Olomouc
2 - 0 - 0 - 1
Barbora Pašková
DHK Zora Olomouc
2 - 0 - 0 - 1
Barbora Micheľová
HK DANLOG Partizánske
4 - 0 - 0 - 2
Barbora Mýlková
DHC Sokol Poruba
6 - 0 - 0 - 3
Barbora Eliášová
Házená Jindřichův Hradec
24 - 0 - 0 - 12
Dagmar Vyhlídalová
HC Zlín
2 - 0 - 0 - 1
Dana Mrkvičková
DHK Baník Most
6 - 0 - 0 - 3
Darina Nudni
HC Zlín
2 - 0 - 0 - 1
Darina Zvoničová
HC Britterm Veselí n.M.
2 - 0 - 0 - 1
Denisa Kylarová
DHK Baník Most
4 - 0 - 0 - 2
Dominika Hanová
HK DANLOG Partizánske
2 - 0 - 0 - 1
Dominika Müllnerová
DHK Baník Most
2 - 0 - 0 - 1
Dominika Horňáková
Iuventa Michalovce
4 - 0 - 0 - 2
Dominika Kodajová
ŠKP Bratislava
18 - 0 - 1 - 9
Dominika Selucká
DHC Sokol Poruba
36 - 0 - 1 - 18
Další
Předchozí kola
- výsledky
video
online
Zlín - Olomouc
27 : 23
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zlín
2
1
0
1
45 : 44
2
2
Olomouc
2
1
0
1
44 : 45
2
Tabulka střelců
Alžbeta Tóthová
BHaK Bánovce n.B
313
Klára Černá
DHC Slavia Praha
236
Iveta Luzumová
Sokol Písek
215
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Alžbeta Tóthová
BHaK Bánovce n.B
73
Iveta Luzumová
Sokol Písek
62
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
61
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Hana Kutlvašrová
DHC Slavia Praha
82
Iveta Matoušková
Házená Jindřichův Hradec
76
Andrea Czanik
HK Slovan Duslo Šaľa
72
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.