Soutěže žen
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
Základní část
Play-off ČR ženy 1-4 semifinále
Play-off SR ženy 1-4 semifinále
Nadstavba ČR ženy 5-8
ČR ženy o umístění 3-4
Play off SR ženy 1-2 finále
Play-off SR ženy 3-4 o umístění
Play-off ČR ženy 1-2 finále
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Finále Žákovské ligy starších žaček
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Anna Obšatníková
Iuventa Michalovce
28 - 0 - 2 - 14
Eva Minarčíková
HK DANLOG Partizánske
28 - 0 - 2 - 14
Petra Štetáková
ŠKP Bratislava
26 - 0 - 0 - 13
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
26 - 0 - 0 - 13
Laura Geričová
BHaK Bánovce n.B
26 - 0 - 1 - 13
Anna Gebre Selassie
DHK Zora Olomouc
26 - 0 - 0 - 13
Katarína Drobná
HK Štart Trenčín
26 - 0 - 1 - 8
Lucie Zbožínková
Házená Jindřichův Hradec
24 - 0 - 0 - 12
Alžbeta Tóthová
BHaK Bánovce n.B
24 - 0 - 0 - 12
Lucia Tobiašová
Iuventa Michalovce
24 - 0 - 0 - 12
Helena Štěrbová
HC Zlín
24 - 0 - 0 - 12
Simona Szarková
HK Slovan Duslo Šaľa
24 - 0 - 0 - 12
Lívia Kalaninová
Iuventa Michalovce
24 - 0 - 1 - 7
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
24 - 0 - 0 - 12
Barbora Eliášová
Házená Jindřichův Hradec
24 - 0 - 0 - 12
Simona Zajačková
HK DANLOG Partizánske
22 - 0 - 0 - 11
Patrícia Wollingerová
Iuventa Michalovce
22 - 0 - 0 - 11
Ivana Trochtová
HK Slovan Duslo Šaľa
22 - 0 - 1 - 11
Lucie Severová
DHK Zora Olomouc
22 - 0 - 0 - 11
Adéla Samcová
DHK Zora Olomouc
22 - 0 - 0 - 11
Kristýna Salčáková
HC Zlín
22 - 0 - 0 - 11
Kateřina Růžičková
DHK Zora Olomouc
22 - 0 - 0 - 11
Petra Růčková
HC Zlín
22 - 0 - 0 - 11
Martina Bačíková
Iuventa Michalovce
22 - 0 - 0 - 11
Lucie Vyhnalová
Sokol Písek
20 - 0 - 0 - 10
Alžbeta Pollaková
Iuventa Michalovce
20 - 0 - 0 - 10
Lucia Petríková
BHaK Bánovce n.B
20 - 0 - 0 - 10
Lenka Mouleová
DHC Slavia Praha
20 - 0 - 1 - 10
Michaela Kovaličková
HK Štart Trenčín
20 - 0 - 0 - 10
Andrea Jonová
Házená Jindřichův Hradec
20 - 0 - 0 - 10
Hana Janšáková
ŠKP Bratislava
20 - 0 - 0 - 10
Zuzana Hollá
Iuventa Michalovce
20 - 0 - 0 - 10
Lucia Bérešová
HK Slovan Duslo Šaľa
20 - 0 - 0 - 10
Martina Weisenbilderová
DHC Slavia Praha
18 - 0 - 0 - 9
Lenka Vidiečanová
HK Slovan Duslo Šaľa
18 - 0 - 0 - 9
Romana Tomečková
DHC Sokol Poruba
18 - 0 - 0 - 9
Jana Spíchalová
DHK Zora Olomouc
18 - 0 - 0 - 9
Dominika Kodajová
ŠKP Bratislava
18 - 0 - 1 - 9
Eva Turková
BHaK Bánovce n.B
16 - 0 - 0 - 8
Iveta Mičiníková
Iuventa Michalovce
16 - 0 - 0 - 8
Zpět
Další
Předchozí kola
Play-off SR 1-4 ženy-semifinále - výsledky
video
online
Michalovce - Bratislava
32 : 21
video
online
Šaľa - Bánovce n.B.
24 : 19
video
online
Šaľa - Bánovce n.B.
21 : 20
video
online
Michalovce - Bratislava
34 : 21
video
online
Bratislava - Michalovce
21 : 25
video
online
Bánovce n.B. - Šaľa
21 : 19
video
online
Bánovce n.B. - Šaľa
25 : 26
video
online
Bratislava - Michalovce
8.5. 11:00
video
online
Michalovce - Bratislava
11.5. 17:30
video
online
Šaľa - Bánovce n.B.
11.5. 18:00
Tabulka střelců
Alžbeta Tóthová
BHaK Bánovce n.B
313
Klára Černá
DHC Slavia Praha
236
Iveta Luzumová
Sokol Písek
215
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Alžbeta Tóthová
BHaK Bánovce n.B
73
Iveta Luzumová
Sokol Písek
62
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
61
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Hana Kutlvašrová
DHC Slavia Praha
82
Iveta Matoušková
Házená Jindřichův Hradec
76
Andrea Czanik
HK Slovan Duslo Šaľa
72
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.