Soutěže žen
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
W.H.I.L.
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Rozpis soutěže
2.kolo
3.kolo
4.kolo
5.kolo
6.kolo
Skupina Q
Skupina R
Finále Žákovské ligy starších žaček
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Adela Házlová
DHK Loko Liberec
6 - 0 - 0 - 3
Adéla Pavinská
HC Hlučín
2 - 0 - 0 - 1
Adriana Míšová
DHK Zora Olomouc
8 - 0 - 0 - 4
Adriana Kožuchová
HK Veselí n.M.
10 - 0 - 0 - 5
Alexandra Satrapová
Jiskra Havl. Brod
10 - 0 - 0 - 5
Andrea Bortlová
TJ Sokol Karviná
2 - 0 - 0 - 1
Andrea Chocholáčová
Tatran Bohunice A
2 - 0 - 0 - 1
Andrea Schejbalová
HK Slavia VŠ Plzeň
14 - 0 - 1 - 2
Aneta Pavinská
HC Hlučín
2 - 0 - 0 - 1
Aneta Šmeralová
Tatran Bohunice A
2 - 0 - 0 - 1
Aneta Mandová
DHC Slavia Praha
2 - 0 - 0 - 1
Aneta Hurková
DHC Slavia Praha
6 - 0 - 0 - 3
Anna Balážová
HK Veselí n.M.
6 - 0 - 0 - 3
Anna Haberová
HC Plzeň
10 - 0 - 1 - 5
Barbora Opletalová
DHK Zora Olomouc
6 - 0 - 0 - 3
Barbora Kubalová
Jiskra Havl. Brod
6 - 0 - 0 - 3
Barbora Slavětínská
Tatran Bohunice A
8 - 0 - 0 - 4
Barbora Dědourková
Sokol Písek B
10 - 0 - 0 - 5
Dagmar Lukšíková
HK Veselí n.M.
6 - 0 - 0 - 3
Denisa Janečková
TJ Sokol Velké Meziříčí
6 - 0 - 0 - 3
Dominika Bystřická
HK Veselí n.M.
2 - 0 - 0 - 1
Dominika Hamrlová
TJ Jiskra Otrokovice
2 - 0 - 0 - 1
Dominika Hořčicová
TJ Sokol Karviná
4 - 0 - 0 - 2
Dominika Janáčová
HC Zlín
6 - 0 - 0 - 3
Eliška Dragounová
HK Slavia VŠ Plzeň
10 - 0 - 0 - 5
Ema Korduliaková
HC Hlučín
6 - 0 - 0 - 3
Eva Jiskrová
HK Slavia VŠ Plzeň
2 - 0 - 0 - 1
Hana Kijonková
TJ Sokol Karviná
8 - 0 - 0 - 4
Hana Kratochvílová
TJ Sokol Velké Meziříčí
14 - 0 - 0 - 7
Jana Šustková
HK Veselí n.M.
4 - 0 - 0 - 2
Jana Štichová
DHK Baník Most
4 - 0 - 0 - 2
Jana Chlupová
Sokol Kobylisy II
18 - 0 - 1 - 4
Jarmila Trumpešová
Tatran Bohunice A
6 - 0 - 0 - 3
Jitka Brožová
Jiskra Havl. Brod
2 - 0 - 0 - 1
Johana Rejmontová
Sokol Vršovice
4 - 0 - 0 - 2
Kamila Vyhnisová
Sokol Vršovice
2 - 0 - 0 - 1
Kamila Kordovská
Sokol Kobylisy II
4 - 0 - 0 - 2
Karolína Zvonařová
DHC Slavia Praha
2 - 0 - 0 - 1
Karolína Nová
HK Slavia VŠ Plzeň
2 - 0 - 0 - 1
Karolína Prášková
HK Veselí n.M.
2 - 0 - 0 - 1
Další
Předchozí kola
Skupina R - výsledky
video
online
Písek B - Zora Olomouc
13 : 29
video
online
H. Brod - Liberec
21 : 14
video
online
H. Brod - Písek B
25 : 17
video
online
Liberec - Zora Olomouc
13 : 29
video
online
Zora Olomouc - H. Brod
28 : 17
video
online
Písek B - Liberec
21 : 15
Tabulka střelců
Pavlína Novotná
DHK Loko Liberec
136
Hana Kratochvílová
TJ Sokol Velké Meziříčí
87
Kamila Kordovská
Sokol Kobylisy II
84
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Pavlína Novotná
DHK Loko Liberec
19
Magdalena Svobodová
Sokol Písek B
18
Jana Šustková
HK Veselí n.M.
17
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petra Houserová
DHK Loko Liberec
32
Michaela Matoušková
Sokol Kobylisy II
20
Jana Chlupová
Sokol Kobylisy II
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.