Soutěže žen
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
W.H.I.L.
1.liga žen
2.liga žen Č
Rozpis soutěže
základní
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Finále Žákovské ligy starších žaček
Dušan Daniš
Mateřský klub
Iuventa Michalovce
Rok narození
1945
Typ licence
Licence A
Platnost licence
1.2.2014
Koučovaná utkání
W.H.I.L.
21.5. 17:30
AP305
Šaľa - Michalovce
22 : 27
15.5. 11:00
AP304
Michalovce - Šaľa
32 : 22
14.5. 17:30
AP303
Michalovce - Šaľa
35 : 25
7.5. 17:30
AP297
Bratislava - Michalovce
21 : 25
1.5. 10:30
AP295
Michalovce - Bratislava
34 : 21
30.4. 17:30
AP293
Michalovce - Bratislava
32 : 21
9.4. 18:00
AP180
Michalovce - Poruba
37 : 25
28.3. 17:30
AP172
Michalovce - Slavia
29 : 26
26.3. 17:30
AP165
Michalovce - Šaľa
29 : 25
19.3. 17:00
AP159
Veselí n.M. - Michalovce
25 : 32
12.3. 17:30
AP150
Michalovce - Most
43 : 29
27.2. 15:00
AP146
Michalovce - Písek
43 : 30
26.2. 18:00
AP139
Bánovce n.B. - Šaľa
31 : 31
25.2. 17:30
AP135
Michalovce - Trenčín
45 : 30
20.2. 17:00
AP133
Zlín - Michalovce
35 : 33
12.2. 17:30
AP120
Olomouc - Michalovce
27 : 23
5.2. 17:30
AP119
Michalovce - Partizánske
40 : 25
29.1. 17:30
AP107
Bratislava - Michalovce
25 : 28
22.1. 17:30
AP104
Michalovce - J.Hradec
27 : 19
15.1. 18:00
AP094
Bánovce n.B. - Michalovce
26 : 32
21.11. 18:00
AP081
Slavia - Michalovce
28 : 31
18.11. 19:30
AP089
Poruba - Michalovce
30 : 39
13.11. 18:00
AP074
Šaľa - Michalovce
33 : 31
6.11. 17:30
AP068
Michalovce - Veselí n.M.
29 : 25
30.10. 17:00
AP059
Most - Michalovce
24 : 40
28.10. 15:00
AP055
Písek - Michalovce
32 : 37
23.10. 18:00
AP044
Trenčín - Michalovce
30 : 39
16.10. 17:30
AP042
Michalovce - Zlín
24 : 26
9.10. 17:30
AP029
Michalovce - Olomouc
31 : 28
3.10. 15:00
AP028
Partizánske - Michalovce
25 : 31
Další
Předchozí kola
Sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
1.HC Pardubice - Milevsko
24 : 20
video
online
Pardubice - Astra STD
20 : 12
video
online
S.Vršovice - J.Hradec STD
24 : 23
video
online
Písek B - Most B
17 : 27
video
online
Tachov STD - Strakonice
18 : 24
video
online
Kobylisy B - Ústí n.L.
23 : 17
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Pardubice
22
21
0
1
599 : 345
42
2
Ústí n.L.
22
17
0
5
590 : 450
34
3
S.Vršovice
22
15
3
4
588 : 448
33
4
Kobylisy B
22
15
2
5
569 : 498
32
5
J.Hradec STD
22
10
3
9
454 : 445
23
6
Strakonice
22
9
1
12
429 : 479
19
7
1.HC Pardubice
22
8
1
13
477 : 574
17
8
Astra STD
22
8
0
14
479 : 545
16
9
Most B
22
8
2
12
483 : 496
16
10
Tachov STD
22
6
0
16
417 : 550
10
11
Písek B
22
5
0
17
475 : 625
10
12
Milevsko
22
4
0
18
458 : 563
8
Tabulka střelců
Pavla Janečková
HK Spartak Ústí n.L.
167
Jana Bázlerová
HK Spartak Ústí n.L.
142
Eva Siudová
Sokol Vršovice
134
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tereza Mrázová
ČZ HBC Strakonice 1921
37
Eva Fryšová
Házená Jindřichův Hradec STD
33
Petra Tipplová
Házená Jindřichův Hradec STD
31
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Adella Rudovská
Astra Praha STD
30
Renáta Licková
DHK Baník Most B
30
Gabriela Vlčková
ČZ HBC Strakonice 1921
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.