Soutěže žen
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
W.H.I.L.
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Rozpis soutěže
základní
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Finále Žákovské ligy starších žaček
Peter Olšavský
Mateřský klub
ŠKP Bratislava
Rok narození
2009
Typ licence
Licence B
Platnost licence
4.9.2013
Koučovaná utkání
W.H.I.L.
21.5. 17:30
AP310
Bratislava - Bánovce n.B.
22 : 23
15.5. 15:00
AP309
Bánovce n.B. - Bratislava
26 : 22
14.5. 15:00
AP308
Bánovce n.B. - Bratislava
23 : 19
7.5. 17:30
AP297
Bratislava - Michalovce
21 : 25
1.5. 10:30
AP295
Michalovce - Bratislava
34 : 21
30.4. 17:30
AP293
Michalovce - Bratislava
32 : 21
9.4. 18:00
AP182
Bratislava - J.Hradec
24 : 20
2.4. 18:00
AP170
Bánovce n.B. - Bratislava
31 : 26
26.3. 17:30
AP167
Bratislava - Poruba
33 : 29
20.3. 15:00
AP157
Slavia - Bratislava
35 : 23
12.3. 17:30
AP152
Bratislava - Šaľa
24 : 20
5.3. 17:00
AP144
Veselí n.M. - Bratislava
29 : 24
25.2. 18:00
AP137
Bratislava - Most
23 : 28
19.2. 15:00
AP131
Písek - Bratislava
27 : 20
12.2. 17:30
AP122
Bratislava - Trenčín
25 : 25
5.2. 17:00
AP118
Zlín - Bratislava
30 : 9
29.1. 17:30
AP107
Bratislava - Michalovce
25 : 28
23.1. 15:00
AP105
Partizánske - Bratislava
25 : 27
15.1. 17:30
AP092
Olomouc - Bratislava
27 : 19
8.1. 19:00
AP091
J.Hradec - Bratislava
27 : 18
17.11. 18:30
AP079
Bratislava - Bánovce n.B.
29 : 26
13.11. 17:00
AP076
Poruba - Bratislava
23 : 31
6.11. 17:30
AP066
Bratislava - Slavia
25 : 27
30.10. 18:00
AP061
Šaľa - Bratislava
19 : 18
27.10. 17:30
AP053
Bratislava - Veselí n.M.
20 : 19
23.10. 17:00
AP046
Most - Bratislava
24 : 30
16.10. 17:30
AP040
Bratislava - Písek
35 : 24
9.10. 18:00
AP031
Trenčín - Bratislava
32 : 26
2.10. 17:30
AP027
Bratislava - Zlín
28 : 25
18.9. 18:00
AP016
Michalovce - Bratislava
38 : 27
Další
Předchozí kola
Sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
Bohunice - Zábřeh
28 : 23
video
online
V. Meziříčí - Vlčnov
31 : 27
video
online
Veselí n.M. - Poruba
32 : 30
video
online
Zlín - Karviná
37 : 20
video
online
Otrokovice - Olomouc
27 : 32
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Olomouc
20
20
0
0
669 : 380
40
2
Zlín
20
17
1
2
636 : 432
33
3
Bohunice
20
14
2
4
566 : 496
30
4
Otrokovice
20
13
1
6
579 : 480
27
5
V. Meziříčí
20
9
0
11
532 : 575
18
6
Vlčnov
20
7
1
12
510 : 561
15
7
Veselí n.M.
20
8
1
11
441 : 458
15
8
Poruba
20
7
1
12
544 : 551
15
9
Zábřeh
20
6
2
12
480 : 527
14
10
Karviná
20
4
1
15
408 : 546
9
11
Kunovice
20
0
0
20
256 : 615
0
Tabulka střelců
Jarmila Trumpešová
Tatran Bohunice
254
Barbora Daníčková
HSK Bánov-Vlčnov
206
Anna Pudichová
Sokol Poruba
174
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Monika Knagová
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
57
Jarmila Trumpešová
Tatran Bohunice
56
Barbora Daníčková
HSK Bánov-Vlčnov
50
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Adriana Vystrčilová
HSK Bánov-Vlčnov
44
Barbora Slavětínská
Tatran Bohunice
36
Andrea Kolková
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
34
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.