Soutěže žen
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
Základní část
Play-off ČR ženy 1-4 semifinále
Play-off SR ženy 1-4 semifinále
Nadstavba ČR ženy 5-8
ČR ženy o umístění 3-4
Play off SR ženy 1-2 finále
Play-off SR ženy 3-4 o umístění
Play-off ČR ženy 1-2 finále
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Finále Žákovské ligy starších žaček
Věra Macharáčková
Mateřský klub
DHK Lokomotiva Liberec I.
Rok narození
1951
Typ licence
Licence A
Platnost licence
26.8.2012
Koučovaná utkání
1.liga žen
23.10. 17:00
AR034
Liberec - H.Brod
20 : 22
9.10. 15:00
AR023
Liberec - Otrokovice
26 : 35
18.9. 11:00
AR012
Liberec - Kobylisy
21 : 27
12.9. 14:00
AR001
Liberec - Zlín j.
12 : 29
Žákovská liga starších žaček
17.4. 14:45
AZ126
Písek B - Liberec
21 : 15
17.4. 12:20
AZ124
Liberec - Zora Olomouc
13 : 29
17.4. 09:55
AZ122
H. Brod - Liberec
21 : 14
26.3. 15:40
AZ113
Kobylisy II - Liberec
20 : 29
26.3. 13:10
AZ110
Liberec - Zora Olomouc
16 : 28
26.3. 10:40
AZ107
Slavia - Liberec
19 : 18
26.3. 09:00
AZ105
Liberec - Veselí n.M.
21 : 15
5.3. 17:30
AZ094
Liberec - Zora Olomouc
9 : 21
5.3. 15:35
AZ091
H. Brod - Liberec
24 : 18
5.3. 13:15
AZ087
Písek B - Liberec
18 : 15
5.3. 11:30
AZ084
Kobylisy II - Liberec
21 : 13
5.3. 10:10
AZ082
Liberec - Karviná
15 : 11
12.2. 14:50
AZ045
Most - Liberec
12 : 31
12.2. 11:55
AZ043
Liberec - Zlín "A"
21 : 25
12.2. 10:10
AZ042
Liberec - Veselí n.M.
22 : 22
23.1. 16:30
AZ030
Kobylisy II - Liberec
26 : 17
23.1. 14:00
AZ027
Liberec - TJ Sokol Bělá
38 : 2
23.1. 11:30
AZ024
Liberec - VŠ Plzeň
16 : 16
23.1. 09:00
AZ021
Karviná - Liberec
14 : 25
Severočeská liga stžky
28.5. 12:30
3SD047
TJ Sokol Bělá - Liberec
8 : 30
28.5. 10:45
3SD045
Liberec - Mimoň
20 : 10
28.5. 09:55
3SD032
Liberec - Most
23 : 3
15.5. 13:15
3SD044
TJ Sokol Bělá - Liberec
8 : 22
15.5. 10:45
3SD041
Mimoň - Liberec
13 : 20
15.5. 09:45
3SD030
Liberec - Most
19 : 9
30.4. 14:40
3SD040
Liberec - Most
28 : 11
Další
Předchozí kola
Play-off ČR ženy 1-2 finále - výsledky
video
online
Slavia - Veselí n.M.
28 : 32
video
online
Slavia - Veselí n.M.
28 : 22
video
online
Veselí n.M. - Slavia
31 : 26
video
online
Veselí n.M. - Slavia
21 : 22
video
online
Slavia - Veselí n.M.
21 : 28
Tabulka střelců
Alžbeta Tóthová
BHaK Bánovce n.B
313
Klára Černá
DHC Slavia Praha
236
Iveta Luzumová
Sokol Písek
215
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Alžbeta Tóthová
BHaK Bánovce n.B
73
Iveta Luzumová
Sokol Písek
62
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
61
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Hana Kutlvašrová
DHC Slavia Praha
82
Iveta Matoušková
Házená Jindřichův Hradec
76
Andrea Czanik
HK Slovan Duslo Šaľa
72
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.