Soutěže žen
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
Základní část
Play-off ČR ženy 1-4 semifinále
Play-off SR ženy 1-4 semifinále
Nadstavba ČR ženy 5-8
ČR ženy o umístění 3-4
Play off SR ženy 1-2 finále
Play-off SR ženy 3-4 o umístění
Play-off ČR ženy 1-2 finále
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Finále Žákovské ligy starších žaček
Martina Křivanová
Mateřský klub
HK Spartak Ústí n.L.
Rok narození
1988
Typ licence
Licence C
Platnost licence
20.4.2011
Koučovaná utkání
2.liga žen Č
16.4. 17:00
AS109
Ústí n.L. - Tachov STD
40 : 15
9.4. 17:00
AS108
Ústí n.L. - Milevsko
33 : 22
2.4. 15:00
AS098
J.Hradec STD - Ústí n.L.
20 : 18
19.3. 18:00
AS095
Ústí n.L. - Astra STD
32 : 20
12.3. 16:15
AS087
Strakonice - Ústí n.L.
18 : 24
5.3. 17:00
AS082
Ústí n.L. - Pardubice
16 : 25
26.2. 17:45
AS076
S.Vršovice - Ústí n.L.
17 : 18
20.2. 17:00
AS069
Ústí n.L. - 1.HC Pardubice
32 : 21
12.2. 17:00
AS065
Ústí n.L. - Kobylisy B
25 : 24
24.10. 17:00
AS032
Ústí n.L. - J.Hradec STD
29 : 14
17.10. 09:15
AS029
Astra STD - Ústí n.L.
26 : 36
10.10. 17:00
AS021
Ústí n.L. - Strakonice
26 : 17
2.10. 17:00
AS016
Pardubice - Ústí n.L.
24 : 20
18.9. 16:30
AS010
Ústí n.L. - S.Vršovice
26 : 19
12.9. 14:00
AS003
1.HC Pardubice - Ústí n.L.
16 : 30
1.liga mladších dorostenek Č
16.4. 15:00
AW109
HK Spartak Ústí n.L. - KF Ledeč n. S.
25 : 21
9.4. 15:00
AW108
HK Spartak Ústí n.L. - HC Plzeň
22 : 36
2.4. 13:00
AW098
J.Hradec - HK Spartak Ústí n.L.
18 : 15
30.3. 18:30
AW095
HK Spartak Ústí n.L. - Háje
24 : 20
5.3. 15:00
AW082
HK Spartak Ústí n.L. - Pardubice
27 : 28
26.2. 16:00
AW076
S.Vršovice - HK Spartak Ústí n.L.
26 : 17
20.2. 15:00
AW069
HK Spartak Ústí n.L. - SVŠ Plzeň
18 : 21
12.2. 15:00
AW065
HK Spartak Ústí n.L. - Kobylisy
18 : 25
11.9. 16:45
AW003
SVŠ Plzeň - HK Spartak Ústí n.L.
31 : 16
Český pohár žen
4.9. 15:00
AY003
Ústí n.L. - Astra
20 : 21
Předchozí kola
Play-off ČR ženy 1-2 finále - výsledky
video
online
Slavia - Veselí n.M.
28 : 32
video
online
Slavia - Veselí n.M.
28 : 22
video
online
Veselí n.M. - Slavia
31 : 26
video
online
Veselí n.M. - Slavia
21 : 22
video
online
Slavia - Veselí n.M.
21 : 28
Tabulka střelců
Alžbeta Tóthová
BHaK Bánovce n.B
313
Klára Černá
DHC Slavia Praha
236
Iveta Luzumová
Sokol Písek
215
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Alžbeta Tóthová
BHaK Bánovce n.B
73
Iveta Luzumová
Sokol Písek
62
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
61
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Hana Kutlvašrová
DHC Slavia Praha
82
Iveta Matoušková
Házená Jindřichův Hradec
76
Andrea Czanik
HK Slovan Duslo Šaľa
72
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.