Soutěže žen
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
W.H.I.L.
1.liga žen
Rozpis soutěže
1.liga ženy
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
1.liga mladších dorostenek M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Finále Žákovské ligy starších žaček
Jan Salač
Mateřský klub
Sokol Písek
Rok narození
1978
Typ licence
Licence A
Platnost licence
11.6.2013
Koučovaná utkání
W.H.I.L.
25.5. 18:00
AP214
Poruba - Písek
24 : 43
21.5. 18:00
AP212
Most - Písek
37 : 31
14.5. 18:00
AP209
J.Hradec - Písek
29 : 41
8.5. 15:00
AP208
Písek - Poruba
33 : 29
7.5. 15:00
AP206
Písek - Most
33 : 25
30.4. 15:00
AP203
Písek - J.Hradec
38 : 24
9.4. 18:00
AP177
Písek - Veselí n.M.
26 : 29
2.4. 18:00
AP175
Most - Písek
37 : 30
27.3. 16:00
AP162
Olomouc - Písek
21 : 22
16.3. 18:00
AP161
Písek - Trenčín
40 : 32
9.3. 19:30
AP149
Zlín - Písek
31 : 29
27.2. 15:00
AP146
Michalovce - Písek
43 : 30
26.2. 15:30
AP136
Partizánske - Písek
25 : 25
19.2. 15:00
AP131
Písek - Bratislava
27 : 20
16.2. 19:00
AP123
J.Hradec - Písek
27 : 28
5.2. 15:00
AP116
Písek - Bánovce n.B.
30 : 32
29.1. 17:00
AP110
Poruba - Písek
39 : 25
22.1. 15:00
AP101
Písek - Slavia
23 : 29
15.1. 18:00
AP097
Šaľa - Písek
31 : 31
8.1. 17:00
AP086
Veselí n.M. - Písek
34 : 31
20.11. 15:00
AP084
Písek - Most
31 : 29
13.11. 15:00
AP071
Písek - Olomouc
24 : 23
6.11. 18:00
AP070
Trenčín - Písek
29 : 29
30.10. 15:00
AP058
Písek - Zlín
29 : 28
28.10. 15:00
AP055
Písek - Michalovce
32 : 37
23.10. 16:00
AP045
Písek - Partizánske
34 : 30
16.10. 17:30
AP040
Bratislava - Písek
35 : 24
9.10. 15:00
AP032
Písek - J.Hradec
33 : 24
2.10. 18:00
AP025
Bánovce n.B. - Písek
33 : 27
18.9. 15:00
AP019
Písek - Poruba
37 : 29
Další
Předchozí kola
Sezona 2 - 22. kolo - výsledky
video
online
Liberec - Slavia j.
28 : 35
video
online
Zlín j. - H.Brod
25 : 25
video
online
SVŠ Plzeň A - HC Plzeň
20 : 20
video
online
Otrokovice - Olomouc j.
30 : 26
video
online
Kobylisy - Poruba B
21 : 22
video
online
Č.Budějovice - Astra
26 : 26
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Slavia j.
22
19
2
1
670 : 563
40
2
Zlín j.
22
15
3
4
641 : 485
33
3
Otrokovice
22
13
2
7
620 : 570
28
4
Olomouc j.
22
12
1
9
624 : 610
25
5
SVŠ Plzeň A
22
11
1
10
520 : 536
23
6
H.Brod
22
8
4
10
571 : 584
20
7
HC Plzeň
22
9
1
12
503 : 533
19
8
Kobylisy
22
9
0
13
547 : 545
18
9
Liberec
22
9
0
13
557 : 611
18
10
Poruba B
22
7
2
13
586 : 626
16
11
Astra
22
5
4
13
489 : 577
14
12
Č.Budějovice
22
4
2
16
523 : 611
10
Tabulka střelců
Júlia Varhaníková
TJ Jiskra Otrokovice
154
Karolína Burdová
Jiskra Havlíčkův Brod
143
Simona Klečacká
Lokomotiva České Budějovice
140
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Helena Brandová
TJ Jiskra Otrokovice
48
Simona Klečacká
Lokomotiva České Budějovice
44
Zdeňka Kosová
DHK Zora Olomouc jun.
37
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Dagmar Kalčíková
DHK Lokomotiva Liberec
48
Júlia Varhaníková
TJ Jiskra Otrokovice
46
Pavla Vrbková
Jiskra Havlíčkův Brod
38
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.